Gå til hovedindhold

Philips Hue White and Color Gradient Festavia Udendørs lyskæde med globepærer - 7 m

Pris fra 999 krtil 1.269 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 270 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 923 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Philips Hue White and Color Gradient Festavia Udendørs lyskæde med globepærer - 7 m og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 999 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips Hue Festavia Globe udendørs lyskæde, 10 lys, 7 meter
999 kr
Til butik
Philips Hue Festavia Globe udendørs lyskæde, 10 lys, 7 meter billede

Produktinformation

Udendørs lyskæde med farverigt lys til haven og terrassen Med denne Philips Hue Festavia Globe lyskæde får du nemt stemning på altanen, terrassen eller i haven. Lyskæden har 10 robuste, globeformede LED-pærer fordelt på 7 meter sort ledning, og den er lav...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Dekorativ belysning
Farve: black
Størrelse: 7 m
EAN: 8720169371477
Varenr.: 2099371476
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Festavia Globe udendørs lyskæde, 10 lys, 7 meter
1.006 kr
Til butik
Philips Hue Festavia Globe udendørs lyskæde, 10 lys, 7 meter billede

Produktinformation

Farverig stemning og smart styring med Philips Hue Festavia Globe lyskæde til udendørs brug Drømmer du om at give haven, terrassen eller altanen et strejf af stemning, der kan tilpasses enhver anledning? Med Philips Hue Festavia Globe lyskæden får du 10 r...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Udendørs lyskæder
Farve: black
Størrelse: 7 m
EAN: 8720169371477
Varenr.: 2099371476
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue Festavia Globe udendørs lyskæde, 7 m
1.039 kr
Til butik
Philips Hue Festavia Globe udendørs lyskæde, 7 m billede

Produktinformation

Philips Hue Festavia lyskæder er de perfekte tilføjelser til ethvert indendørs og udendørs område i dit hjem, hvor du gerne vil pynte op til alt fra højtider og festlige begivenheder til en hyggelig hverdagsstemning. Denne Festavia Globe lyskæde har 10 brudsikre, globeformede pærer på en 7 meter lang ledning i sort. Disse intelligente pærer kan lyse i millioner af farver og nuancer af hvidt lys, og hver pære kan udskiftes, hvis det bliver nødvendigt. Lyskæden er designet til at kunne modstå al slags vejr, hvilket gør den ideel til at skabe en hyggelig glød eller farverig feststemning i haven, på terrassen eller på altanen. Du finder et bredt udvalg af forudindstillede scener og dynamiske lyseffekter i Hue appen, og du kan også tilpasse dine egne lysindstillinger. Du kan endda synkronisere dine Festavia lyskæder med din musik, så lyset pulserer, blinker og skifter farve i takt til musikken.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: 929004581801
EAN: 8720169371477
Varenr.: 3399904
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Philips Festavia Hue udendørs lyskæde med globepærer, 7 meter, 10 pære
1.199 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Festavia Globe udendørs lyskæde, 10 lys, 7 meter
1.199 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue White and Color Gradient Festavia Udendørs lyskæde med globepærer - 7 m
1.199 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Festavia Globe udendørs lyskæde, 10 lys, 7 meter
1.269 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue White and Color Gradient Festavia Udendørs lyskæde med globepærer - 7 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue White and Color Gradient Festavia Udendørs lyskæde med globepærer - 7 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl999 kr999 krKøb
2LampeGuru.dk1.006 kr1.006 krKøb
3Proshop DK1.039 kr1.039 krKøb
4Butik24 DK1.199 kr1.199 krKøb
5Greenline1.199 kr1.199 krKøb
6CS MEGASTORE DK1.199 kr1.199 krKøb
7BilligVVS DK1.269 kr1.269 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Hue White and Color Gradient Festavia Udendørs lyskæde med globepærer - 7 m

PriceData har fulgt prisen på Philips Hue White and Color Gradient Festavia Udendørs lyskæde med globepærer - 7 m i 146 dage. Laveste pris i perioden er 923 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 1.107 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.021 kr.

Den nuværende pris på 999 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Philips Hue White and Color Gradient Festavia Udendørs lyskæde med globepærer - 7 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Philips Hue White and Color Gradient Festavia Udendørs lyskæde med globepærer - 7 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026999 kr7 kr (1%)
24. maj 20261.006 kr5 kr (0%)
23. maj 20261.011 kr5 kr (0%)
6. maj 20261.006 kr34 kr (3%)
30. apr. 2026972 kr49 kr (5%)
21. apr. 2026923 kr122 kr (12%)
9. apr. 20261.045 kr42 kr (4%)
7. apr. 20261.003 kr34 kr (3%)
31. mar. 20261.037 kr15 kr (1%)
28. mar. 20261.022 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret