Gå til hovedindhold

Philips Hue White and Color Gradient Flux - Lysrem - LED - 30 W - klasse G - multifarvelys - 6500 K - 5 m - hvid

PhilipsCentral styring af hjemmetEAN: 8721103088970
Pris fra 896 krtil 1.419 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 523 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 839 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Philips Hue White and Color Gradient Flux - Lysrem - LED - 30 W - klasse G - multifarvelys - 6500 K - 5 m - hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 896 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Philips Hue Udendrs Flux LED strip, Color & White Ambiance, Zigbee + Bluetooth, 5 meter
896 kr
Til butik
Philips Hue Udendrs Flux LED strip, Color & White Ambiance, Zigbee + Bluetooth, 5 meter billede

Produktspecifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: WATTOO.DK Belysning Philips Hue Philips Hue LED strips
EAN: 8721103088970
Varenr.: 9902900107
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue Flux udendørs LED strip 5m
896 kr
Til butik
Philips Hue Flux udendørs LED strip 5m billede

Produktinformation

Med denne Philips Hue Flux udendørs LED strip kan du forvandle baghaver, terrasser og altaner med levende, dekorativ stemningsbelysning. Lyset kan indstilles til det fulde spektrum af dagslys, så du kan finde den perfekte varme til kølige hvide tone, der passer til alle aktiviteter, humør og behov. Takket være ChromaSync™-teknologien får du nøjagtig farvetilpasning og en jævn gradient af lys - og du har millioner af farvenuancer at vælge imellem. Uanset om du skal bruge lys i varme hvide nuancer til en afslappende sommeraften i din loungestol eller levende, dynamiske lysscener til en sommerfest i haven, sørger denne LED strips farveegenskaber for at skabe en unik, stemningsfuld atmosfære. Denne Flux udendørs LED strip er 5 meter lang og er designet med en gennemsigtig kappe, der gør den perfekt til indirekte belysning - og den er selvfølgelig også vejrbestandig, så du trygt kan placere den hvor som helst i dit uderum. Installationen er enkel og kræver blot, at du tilslutter den til en almindelig stikkontakt ved hjælp af den medfølgende lavvolt-strømforsyning, eller integrerer den med din eksisterende lavspændingsopsætning. Brug Hue appen til at skræddersy alverdens lysindstillinger, og styr nemt og bekvemt lyset via dit foretrukne intelligente tilbehør eller stemmeassistenter.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: 929004610902
EAN: 8721103088970
Varenr.: 3410647
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Hue Flux Outdoor Lightstrip 5m
992 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Hue Flux Outdoor Lightstrip White and Color gradient 5m
-13%1.077 kr
Før 1.239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue White and Color Gradient Flux - Lysrem - LED - 30 W - klasse G - multifarvelys - 6500 K - 5 m - hvid
1.080 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Udendørs lysstrimmel 5m – Hvid og farvegradient
-13%1.419 kr
Før 1.639 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue White and Color Gradient Flux - Lysrem - LED - 30 W - klasse G - multifarvelys - 6500 K - 5 m - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue White and Color Gradient Flux - Lysrem - LED - 30 W - klasse G - multifarvelys - 6500 K - 5 m - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK896 kr896 krKøb
2Proshop DK896 kr935 krKøb
3CompuMail DK992 kr992 krKøb
4Teknikproffset DK1.077 kr1.136 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.080 kr1.080 krKøb
6Estore DK1.419 kr1.419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Hue White and Color Gradient Flux - Lysrem - LED - 30 W - klasse G - multifarvelys - 6500 K - 5 m - hvid

PriceData har fulgt prisen på Philips Hue White and Color Gradient Flux - Lysrem - LED - 30 W - klasse G - multifarvelys - 6500 K - 5 m - hvid i 176 dage. Laveste pris i perioden er 839 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 1.177 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.017 kr.

Den nuværende pris på 896 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Philips Hue White and Color Gradient Flux - Lysrem - LED - 30 W - klasse G - multifarvelys - 6500 K - 5 m - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Philips Hue White and Color Gradient Flux - Lysrem - LED - 30 W - klasse G - multifarvelys - 6500 K - 5 m - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026896 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026895 kr56 kr (7%)
21. mar. 2026839 kr18 kr (2%)
17. feb. 2026857 kr318 kr (27%)
23. jan. 20261.175 kr46 kr (4%)
12. dec. 20251.129 kr39 kr (3%)
11. dec. 20251.168 kr9 kr (1%)
10. dec. 20251.177 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret