Gå til hovedindhold

Philips Hue White and Color Ambiance Slim - Indlejret spotlys - LED - 8.3 W - klasse E - 16 millioner farver - 2000-6500 K - rund - hvid

PhilipsCentral styring af hjemmetEAN: 8720169264090
Pris fra 591 krtil 839 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 248 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 513 kr 26. apr.

Sammenlign priser på Philips Hue White and Color Ambiance Slim - Indlejret spotlys - LED - 8.3 W - klasse E - 16 millioner farver - 2000-6500 K - rund - hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 591 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue White and Color Ambiance Slim - Indlejret spotlys - LED - 8.3 W - klasse E - 16 millioner farver - 2000-6500 K - rund - hvid
591 kr
Til butik
Philips Hue White and Color Ambiance Slim - Indlejret spotlys - LED - 8.3 W - klasse E - 16 millioner farver - 2000-6500 K - rund - hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Badeværelse
Farve: 1
Artikel nr.: 929003712101
EAN: 8720169264090
Varenr.: 21072933
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue Slim indbygningsspot 90 mm
591 kr
Til butik
Philips Hue Slim indbygningsspot 90 mm billede

Produktinformation

Takket være dens tynde profil giver Philips Hue Slim indbygningsspotten dig mulighed for at tilføje indbygningsspots i ethvert rum i dit hjem - såsom rum med nedsænkede lofter. Den brede spredningsvinkel og det høje lysudbytte gør det muligt at lyse endnu større steder op.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: 929003712101
EAN: 8720169264090
Varenr.: 3295468
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Hue White and Color Ambiance Slim Indlejret spotlys 8.3W 2000-6500K 16 millioner farver
644 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Philips HUE Slim Recessed light 60x90x9 White and color ambiance 8.3W 700 Lumen
653,82 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Hue Slim Downlight S 90mm White and Color Ambiance Vit 1-pack
-10%671 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hue Slim Downlight S 90mm Hvid og Farve Ambiance Hvid 1-pak
-13%839 kr
Før 969 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue White and Color Ambiance Slim - Indlejret spotlys - LED - 8.3 W - klasse E - 16 millioner farver - 2000-6500 K - rund - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue White and Color Ambiance Slim - Indlejret spotlys - LED - 8.3 W - klasse E - 16 millioner farver - 2000-6500 K - rund - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK591 kr630 krKøb
2Proshop DK591 kr630 krKøb
3CompuMail DK644 kr644 krKøb
4EL-GROSSISTEN653,82 kr653,82 krKøb
5Teknikproffset DK671 kr720 krKøb
6Estore DK839 kr839 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Hue White and Color Ambiance Slim - Indlejret spotlys - LED - 8.3 W - klasse E - 16 millioner farver - 2000-6500 K - rund - hvid

PriceData har fulgt prisen på Philips Hue White and Color Ambiance Slim - Indlejret spotlys - LED - 8.3 W - klasse E - 16 millioner farver - 2000-6500 K - rund - hvid i 185 dage. Laveste pris i perioden er 513 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 591 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 553 kr.

Den nuværende pris på 591 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Philips Hue White and Color Ambiance Slim - Indlejret spotlys - LED - 8.3 W - klasse E - 16 millioner farver - 2000-6500 K - rund - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Philips Hue White and Color Ambiance Slim - Indlejret spotlys - LED - 8.3 W - klasse E - 16 millioner farver - 2000-6500 K - rund - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026591 kr34 kr (6%)
5. maj 2026557 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026556 kr43 kr (8%)
26. apr. 2026513 kr43 kr (8%)
25. apr. 2026556 kr43 kr (8%)
13. apr. 2026513 kr56 kr (10%)
10. apr. 2026569 kr11 kr (2%)
17. jan. 2026558 kr1 kr (0%)
14. jan. 2026557 kr1 kr (0%)
12. dec. 2025558 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret