Gå til hovedindhold

Philips Hue White and Color Ambiance Perifo - Sporingsspotlyssæt - LED x 4 - total: 21.2 W - tone hvid og farveomgivelser - 2000-6500 K - cylinder - hvid

Pris fra 4.095 krtil 5.399 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.304 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.072 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Philips Hue White and Color Ambiance Perifo - Sporingsspotlyssæt - LED x 4 - total: 21.2 W - tone hvid og farveomgivelser - 2000-6500 K - cylinder - hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4095 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue Perifo Loft Sæt - 4 Cylinder Spots - Hvid
4.095 kr
Til butik
Philips Hue Perifo Loft Sæt - 4 Cylinder Spots - Hvid billede

Produktinformation

4x Cylinder Spots på skinne, 4x5,3W (4x510lumens), LED, 2000-6500 Kelvin + 16 millioner nuancer af farver, Levetid op til 25.000 timer, Kan styres via Bluetooth App eller Hue Wireless Dimmer, for fuld funktionalitet kræves en Hue Bridge, Hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: 929003117401
EAN: 8719514407787
Varenr.: 3105830
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Perifo strømskinnesæt, 4 skinnespots, hvid
4.199 kr
Til butik
Philips Hue Perifo strømskinnesæt, 4 skinnespots, hvid billede

Produktinformation

Philips Hue Perifo strømskinnesæt Perifo er en helt ny serie fra Philip Hue i et smukt, slankt design. Skinnespotten er perfekt som spot over køkkenbordet. Perifo-serien fungerer præcis som du kender det fra andre strømskinne-serier fra andre leverandører...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Lampetyper
Farve: white
Størrelse: 2215x26 mm
EAN: 8719514407787
Varenr.: 2099805285
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue White and Color Ambiance Perifo - Sporingsspotlyssæt - LED x 4 - total: 21.2 W - tone hvid og farveomgivelser - 2000-6500 K - cylinder - hvid
4.340 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Perifo strømskinnesæt, 4 skinnespots, hvid
4.499 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Hue White and Color Ambiance Perifo Sporingsspotlyssæt 2000-6500K Tone hvid og farveomgivelser
4.922 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Perifo strømskinnesæt, 4 skinnespots, hvid
5.299 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue Perifo strømskinnesæt, 4 skinnespots, hvid
5.399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue White and Color Ambiance Perifo - Sporingsspotlyssæt - LED x 4 - total: 21.2 W - tone hvid og farveomgivelser - 2000-6500 K - cylinder - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue White and Color Ambiance Perifo - Sporingsspotlyssæt - LED x 4 - total: 21.2 W - tone hvid og farveomgivelser - 2000-6500 K - cylinder - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK4.095 kr4.095 krKøb
2LampeGuru.dk4.199 kr4.199 krKøb
3CS MEGASTORE DK4.340 kr4.340 krKøb
4Greenline4.499 kr4.499 krKøb
5CompuMail DK4.922 kr4.922 krKøb
6BilligVVS DK5.299 kr5.299 krKøb
7LavprisVVS5.399 kr5.399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Hue White and Color Ambiance Perifo - Sporingsspotlyssæt - LED x 4 - total: 21.2 W - tone hvid og farveomgivelser - 2000-6500 K - cylinder - hvid

PriceData har fulgt prisen på Philips Hue White and Color Ambiance Perifo - Sporingsspotlyssæt - LED x 4 - total: 21.2 W - tone hvid og farveomgivelser - 2000-6500 K - cylinder - hvid i 168 dage. Laveste pris i perioden er 4.072 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 4.095 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.086 kr.

Den nuværende pris på 4.095 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Philips Hue White and Color Ambiance Perifo - Sporingsspotlyssæt - LED x 4 - total: 21.2 W - tone hvid og farveomgivelser - 2000-6500 K - cylinder - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Philips Hue White and Color Ambiance Perifo - Sporingsspotlyssæt - LED x 4 - total: 21.2 W - tone hvid og farveomgivelser - 2000-6500 K - cylinder - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20264.095 kr22 kr (1%)
12. maj 20264.073 kr22 kr (1%)
11. maj 20264.095 kr22 kr (1%)
24. apr. 20264.073 kr22 kr (1%)
23. apr. 20264.095 kr22 kr (1%)
10. apr. 20264.073 kr1 kr (0%)
30. mar. 20264.072 kr22 kr (1%)
21. mar. 20264.094 kr22 kr (1%)
2. mar. 20264.072 kr22 kr (1%)
1. mar. 20264.094 kr22 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret