Gå til hovedindhold

Philips Hue White and Color Ambiance Perifo - Sporingsspotlyssæt - LED x 4 - 21.2 W - tone hvid og farveomgivelser - 2000-6500 K - cylinder - sort

Pris fra 4.269 krtil 7.499 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 3.230 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.999 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Philips Hue White and Color Ambiance Perifo - Sporingsspotlyssæt - LED x 4 - 21.2 W - tone hvid og farveomgivelser - 2000-6500 K - cylinder - sort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4269 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue Perifo Loft Sæt - 4 Cylinder Spots - Sort
4.269 kr
Til butik
Philips Hue Perifo Loft Sæt - 4 Cylinder Spots - Sort billede

Produktinformation

4x Cylinder Spots på skinne, 4x5,3W (4x510lumens), LED, 2000-6500 Kelvin + 16 millioner nuancer af farver, Levetid op til 25.000 timer, Kan styres via Bluetooth App eller Hue Wireless Dimmer, for fuld funktionalitet kræves en Hue Bridge, sort

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: 929003117301
EAN: 8719514407763
Varenr.: 3105829
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Perifo strømskinnesæt, 4 skinnespots, sort
4.399 kr
Til butik
Philips Hue Perifo strømskinnesæt, 4 skinnespots, sort billede

Produktinformation

Philips Hue Perifo strømskinnesæt Perifo er en helt ny serie fra Philip Hue i et smukt, slankt design. Skinnespotten er perfekt som spot over køkkenbordet. Perifo-serien fungerer præcis som du kender det fra andre strømskinne-serier fra andre leverandører...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Lampetyper
Farve: black
Størrelse: 2215 mm x 26 mm
EAN: 8719514407763
Varenr.: 2099805272
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips by Signify Hue White and colour ambience 8719514407763 Smart belysning 510lumen Hvid
4.800 kr
Til butik
Philips by Signify Hue White and colour ambience 8719514407763 Smart belysning 510lumen Hvid billede

Produktinformation

Philips Hue White and Color ambiance Perifo aflangt lysskinnesæt til loftsmontering (4 spots). Type: Intelligent lysspot, Grænseflade: Bluetooth, Produktfarve: Sort. Indgangsspænding: 220–240 , Pærespænding: 24 V, Vekselstrømsindgangsfrekvens: 50 - 60 Hz. Bredde: 26 mm, Dybde: 2215 mm, Længde: 2215 mm. Pakkebredde: 1115 mm, Pakkedybde: 284 mm, Pakkehøjde: 120 mm. Antal pr. pakke: 1 stk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: 8719514407763
EAN: 8719514407763
Varenr.: 1000781312
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Perifo strømskinnesæt, 4 skinnespots, sort
4.899 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue White and Color Ambiance Perifo - Sporingsspotlyssæt - LED x 4 - 21.2 W - tone hvid og farveomgivelser - 2000-6500 K - cylinder - sort
5.000 kr
Til butik
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Perifo skinnesystem 4x spots sort Philips Hue - Kontor / arbejdsværelse - Moderne - Metal - Med flere lyskilder
5.515 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue Perifo strømskinnesæt, 4 skinnespots, sort
6.999 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Perifo strømskinnesæt, 4 skinnespots, sort
7.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue White and Color Ambiance Perifo - Sporingsspotlyssæt - LED x 4 - 21.2 W - tone hvid og farveomgivelser - 2000-6500 K - cylinder - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue White and Color Ambiance Perifo - Sporingsspotlyssæt - LED x 4 - 21.2 W - tone hvid og farveomgivelser - 2000-6500 K - cylinder - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK4.269 kr4.269 krKøb
2LampeGuru.dk4.399 kr4.399 krKøb
3CompuMail DK4.800 kr4.800 krKøb
4Greenline4.899 kr4.899 krKøb
5CS MEGASTORE DK5.000 kr5.000 krKøb
6Lampemesteren DK5.515 kr5.515 krKøb
7LavprisVVS6.999 kr6.999 krKøb
8BilligVVS DK7.499 kr7.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Hue White and Color Ambiance Perifo - Sporingsspotlyssæt - LED x 4 - 21.2 W - tone hvid og farveomgivelser - 2000-6500 K - cylinder - sort

PriceData har fulgt prisen på Philips Hue White and Color Ambiance Perifo - Sporingsspotlyssæt - LED x 4 - 21.2 W - tone hvid og farveomgivelser - 2000-6500 K - cylinder - sort i 165 dage. Laveste pris i perioden er 3.999 kr (registreret d. 7. marts 2026), højeste er 4.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.144 kr.

Den nuværende pris på 4.269 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Philips Hue White and Color Ambiance Perifo - Sporingsspotlyssæt - LED x 4 - 21.2 W - tone hvid og farveomgivelser - 2000-6500 K - cylinder - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Philips Hue White and Color Ambiance Perifo - Sporingsspotlyssæt - LED x 4 - 21.2 W - tone hvid og farveomgivelser - 2000-6500 K - cylinder - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20264.269 kr21 kr (0%)
16. maj 20264.248 kr35 kr (1%)
13. maj 20264.283 kr35 kr (1%)
12. maj 20264.248 kr21 kr (0%)
15. apr. 20264.269 kr5 kr (0%)
14. apr. 20264.264 kr42 kr (1%)
13. apr. 20264.222 kr78 kr (2%)
11. apr. 20264.144 kr36 kr (1%)
10. apr. 20264.108 kr13 kr (0%)
9. apr. 20264.095 kr96 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret