Gå til hovedindhold

Philips Hue White and Color Ambiance Lily XL - Spotlys - LED - 15 W (tilsvarende 80 W) - klasse G - 16 millioner farver - 2000-6500 K - sort

Pris fra 916 krtil 1.789 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 873 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 900 kr 7. mar.

Sammenlign priser på Philips Hue White and Color Ambiance Lily XL - Spotlys - LED - 15 W (tilsvarende 80 W) - klasse G - 16 millioner farver - 2000-6500 K - sort og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 916 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue Outdoor Lily XL Spike Spot - Extension
916 kr
Til butik
Philips Hue Outdoor Lily XL Spike Spot - Extension billede

Produktinformation

Udendørs spotlampe, LED, 1x15W, 1050 lumens, 16 millioner farver, betjenes med din smart-enhed via Hue Bridge (medfølger ikke), udvidelseskit til Hue Lily Base Kit indeholder 1 spot, forlængerkabel og samlemuffe, kan serieforbindes med op til i alt 5 Hue Calla, Lily eller Impress pr. strømadapter, levetid op til 25.000 timer, Anthracite...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: 915005842601
EAN: 8718696174364
Varenr.: 2825896
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Lily XL havespot
919 kr
Til butik
Philips Hue Lily XL havespot billede

Produktinformation

Den populære Lily spot har fået vokseværk og fås nu i en XL-udgave. Hue Spot Lily er til dig, der vil sætte fokus og kulør på havens buske, træer eller måske på husets facade. Med frit valg blandt de hvide nuancer (2200-6500 Kelvin) og 16 millioner farver...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Udendørslamper
Farve: black
Størrelse: 19 x 11.2 x 11.2 cm
EAN: 8718696174364
Varenr.: 2099174369
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Lily XL havespot
919 kr
Til butik
Philips Hue Lily XL havespot billede

Produktinformation

Philips Hue Lily XL Outdoor Spot Nu kan du tage din udendørsbelysning op til et helt nyt niveau med lækre udendørslamper fra Philips Hue som du helt selv må montere, disse kræver derfor IKKE elektriker som almindelige udendørs lamper gør. Lily er en favor...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Bed- & havelamper
Farve: black
Størrelse: 19 x 11.2 x 11.2 cm
EAN: 8718696174364
Varenr.: 2099174369
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue White and Color Ambiance Lily XL - Spotlys - LED - 15 W (tilsvarende 80 W) - klasse G - 16 millioner farver - 2000-6500 K - sort
1.043 kr
Til butik
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Philips HUE Lily XL udendørs spot
1.044 kr
Til butik
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Lily XL Hue White & Color Ambiance Spike White/Color Amb. Philips Hue Lily XL - Moderne - Metal - Rund
1.199 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Hue White and Color Ambiance Lily XL Spotlys 15W 2000-6500K 16 millioner farver
1.364 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Lily XL havespot
1.755 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue Lily XL havespot
1.789 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue White and Color Ambiance Lily XL - Spotlys - LED - 15 W (tilsvarende 80 W) - klasse G - 16 millioner farver - 2000-6500 K - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue White and Color Ambiance Lily XL - Spotlys - LED - 15 W (tilsvarende 80 W) - klasse G - 16 millioner farver - 2000-6500 K - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK916 kr955 krKøb
2Greenline919 kr919 krKøb
3LampeGuru.dk919 kr919 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.043 kr1.043 krKøb
5Butik24 DK1.044 kr1.044 krKøb
6Lampemesteren DK1.199 kr1.199 krKøb
7CompuMail DK1.364 kr1.364 krKøb
8BilligVVS DK1.755 kr1.755 krKøb
9LavprisVVS1.789 kr1.789 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Hue White and Color Ambiance Lily XL - Spotlys - LED - 15 W (tilsvarende 80 W) - klasse G - 16 millioner farver - 2000-6500 K - sort

PriceData har fulgt prisen på Philips Hue White and Color Ambiance Lily XL - Spotlys - LED - 15 W (tilsvarende 80 W) - klasse G - 16 millioner farver - 2000-6500 K - sort i 114 dage. Laveste pris i perioden er 900 kr (registreret d. 7. marts 2026), højeste er 923 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 912 kr.

Den nuværende pris på 916 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Philips Hue White and Color Ambiance Lily XL - Spotlys - LED - 15 W (tilsvarende 80 W) - klasse G - 16 millioner farver - 2000-6500 K - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Philips Hue White and Color Ambiance Lily XL - Spotlys - LED - 15 W (tilsvarende 80 W) - klasse G - 16 millioner farver - 2000-6500 K - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026916 kr5 kr (1%)
12. maj 2026911 kr4 kr (0%)
11. maj 2026915 kr4 kr (0%)
10. maj 2026911 kr2 kr (0%)
9. maj 2026913 kr4 kr (0%)
5. maj 2026909 kr4 kr (0%)
29. apr. 2026913 kr4 kr (0%)
29. mar. 2026909 kr9 kr (1%)
7. mar. 2026900 kr13 kr (1%)
2. mar. 2026913 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret