Gå til hovedindhold

Philips Hue Resonate White and Color Ambiance udendørs væglampe, sølv

Pris fra 1.054 krtil 2.065 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 1.011 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 959 kr 12. maj

Sammenlign priser på Philips Hue Resonate White and Color Ambiance udendørs væglampe, sølv og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1054 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue Outdoor Resonate Væglampe - Inox
1.054 kr
Til butik
Philips Hue Outdoor Resonate Væglampe - Inox billede

Produktinformation

Udendørs væglampe, LED, 2x8W, 1200 lumens, 16 millioner farver, betjenes med din smart-enhed via Hue Bridge (medfølger ikke), levetid op til 25.000 timer, 18x12x9,3cm, inox

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: 915005843001
EAN: 8718696174395
Varenr.: 2825899
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Philips Hue Resonate White and Color Ambiance udendørs væglampe, sølv
-14%1.085 kr
Før 1.269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Philips Hue Resonate White and Color Ambiance udendørs væglampe, sølv billede

Produktinformation

Philips Hue Resonate White and Color Ambiance udendørs væglampe, sølv. Nu er det muligt at udvide dit hue system til dine udendørsområder, så de også kan blive oplyst. For at kunne styre/dæmpe lyset af Resonate lampen skal den tilsluttes en eksisterende H...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Philips Hue
Farve: Hvid
EAN: 8718696174395
Varenr.: 915005843001
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips Hue Resonate udendørs Væglampe - 8718696174395
1.099 kr
Til butik
Philips Hue Resonate udendørs Væglampe - 8718696174395 billede

Produktinformation

Philips Hue Resonate Hue WhiteColorAmbience Væglampe inox 2x8Philips Hue Resonate er en robust udendørs væglampe, der både afgiver opadgående og nedadgående lys langs dine husmure og på væggene i dine udeområderDu får en elegant og samtidig kraftig lyseffekt, og med White and color ambiance kan du vælge mellem 16 millioner farver, så du altid kan tilpasse din belysning til dit humør og enhver anledningDu kan nemt styre lyset via din Hue app og opsætte indstillinger, timere og rutiner, der er...

Produktspecifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Philips Hue Lamper
Vægt: 1g
Artikel nr.: 915005843001
EAN: 8718696174395
Varenr.: 2096380
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips Hue Resonate udendørs væglampe, aluminium
1.220 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Resonate Væglampe Inox Wh/Color Amb 230V
-13%1.249 kr
Før 1.439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Resonate udendørs væglampe, aluminium
1.299 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Resonate udendørs væglampe, aluminium
1.399 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Hue White and Color Ambiance Resonate Væglampe 8W 2000-6500K
1.439 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Resonate udendørs væglampe, aluminium
2.025 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue Resonate udendørs væglampe, aluminium
2.065 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue Resonate White and Color Ambiance udendørs væglampe, sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue Resonate White and Color Ambiance udendørs væglampe, sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.054 kr1.054 krKøb
2Lamper.dk1.085 kr1.085 krKøb
3Homeshop DK1.099 kr1.099 krKøb
4LavprisEl1.220 kr1.220 krKøb
5Estore DK1.249 kr1.249 krKøb
6LampeGuru.dk1.299 kr1.299 krKøb
7Greenline1.399 kr1.399 krKøb
8CompuMail DK1.439 kr1.439 krKøb
9BilligVVS DK2.025 kr2.025 krKøb
10LavprisVVS2.065 kr2.065 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Hue Resonate White and Color Ambiance udendørs væglampe, sølv

PriceData har fulgt prisen på Philips Hue Resonate White and Color Ambiance udendørs væglampe, sølv i 139 dage. Laveste pris i perioden er 905 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 1.054 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 989 kr.

Den nuværende pris på 1.054 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Philips Hue Resonate White and Color Ambiance udendørs væglampe, sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Philips Hue Resonate White and Color Ambiance udendørs væglampe, sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 20261.054 kr15 kr (1%)
17. maj 20261.039 kr15 kr (1%)
16. maj 20261.054 kr15 kr (1%)
15. maj 20261.039 kr80 kr (8%)
12. maj 2026959 kr30 kr (3%)
11. maj 2026989 kr30 kr (3%)
24. apr. 2026959 kr30 kr (3%)
23. apr. 2026989 kr30 kr (3%)
16. mar. 2026959 kr27 kr (3%)
3. feb. 2026932 kr27 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret