Gå til hovedindhold

Resonate udendørs LED-væglampe, RGBW, sort Philips Hue - Moderne - Metal - Med flere lyskilder

Pris fra 916 krtil 1.509 kr
14 forhandlere

Prisforskel: 593 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 780 kr 5. maj

Sammenlign priser på Resonate udendørs LED-væglampe, RGBW, sort Philips Hue - Moderne - Metal - Med flere lyskilder og køb billigst

14 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 916 kr. 13 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips Hue Resonate udendørs væglampe, sort
916 kr
Til butik
Philips Hue Resonate udendørs væglampe, sort billede

Produktinformation

Philips Hue Resonate udendørs væglampe er tilgængelig i to farver, sort og aluminium. Lampen har up- og downlight, der giver lys både op og ned af væggen den er monteret på, og giver mulighed for at vælge imellem 16 mio farver, inklusiv hvidt lys. Lampen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Udendørslamper
Farve: black
Størrelse: 18 x 9.3 x 12 cm
EAN: 8718696174388
Varenr.: 2099174385
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue White and Color Ambiance Resonate Udendørs Væglampe
916 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Resonate udendørs væglampe, sort
919 kr
Til butik
Philips Hue Resonate udendørs væglampe, sort billede

Produktinformation

Phillips Hue Resonate er en flad udendørs væglampe med up-/downlight på 230V. Resonate er til dig, som vil sætte fokus og kulør på dit hus samt fremhæve din haves smukke og unikke træk. Med Philips Hue farveskiftende LED lyskilder kan du skifte mellem de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Udendørslamper
Farve: black
Størrelse: 18 x 9.3 x 12 cm
EAN: 8718696174388
Varenr.: 2099174385
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Resonate udendørs væglampe, sort
949 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue Resonate udendørs væglampe - White and color ambiance
956 kr
Til butik
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Philips Hue Resonate White and Color Ambiance udendørs væglampe, sort
-17%998 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Philips Hue Resonate udendørs vægbelysning
998 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Hue White and Color Ambiance Resonate Væglampe 8W 2000-6500K
1.009 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips Hue Resonate udendørs Væglampe - 8718696174388
1.050 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
RESONATE HUE WACA WALL LANTERN BLACK 2X8
1.099,31 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Hue Resonate Vägglampa Wh/Colo
-8%1.151 kr
Før 1.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Resonate udendørs LED-væglampe, RGBW, sort Philips Hue - Moderne - Metal - Med flere lyskilder
1.200 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Resonate udendørs væglampe, sort
1.499 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Resonate Væglampe Wh/Color Amb Sv 230V
-13%1.509 kr
Før 1.739 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 14 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Resonate udendørs LED-væglampe, RGBW, sort Philips Hue - Moderne - Metal - Med flere lyskilder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 14 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Resonate udendørs LED-væglampe, RGBW, sort Philips Hue - Moderne - Metal - Med flere lyskilder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl916 kr916 krKøb
2CS MEGASTORE DK916 kr955 krKøb
3Greenline919 kr919 krKøb
4LampeGuru.dk949 kr949 krKøb
5Proshop DK956 kr995 krKøb
6Lamper.dk998 kr998 krKøb
7Butik24 DK998 kr998 krKøb
8CompuMail DK1.009 kr1.009 krKøb
9Homeshop DK1.050 kr1.050 krKøb
10EL-GROSSISTEN1.099,31 kr1.099,31 krKøb
11Teknikproffset DK1.151 kr1.210 krKøb
12Lampemesteren DK1.200 kr1.200 krKøb
13BilligVVS DK1.499 kr1.499 krKøb
14Estore DK1.509 kr1.509 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Resonate udendørs LED-væglampe, RGBW, sort Philips Hue - Moderne - Metal - Med flere lyskilder

PriceData har fulgt prisen på Resonate udendørs LED-væglampe, RGBW, sort Philips Hue - Moderne - Metal - Med flere lyskilder i 180 dage. Laveste pris i perioden er 780 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 916 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 872 kr.

Den nuværende pris på 916 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Resonate udendørs LED-væglampe, RGBW, sort Philips Hue - Moderne - Metal - Med flere lyskilder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Resonate udendørs LED-væglampe, RGBW, sort Philips Hue - Moderne - Metal - Med flere lyskilder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026916 kr83 kr (10%)
22. maj 2026833 kr9 kr (1%)
21. maj 2026824 kr12 kr (1%)
18. maj 2026812 kr51 kr (6%)
16. maj 2026863 kr53 kr (6%)
6. maj 2026916 kr136 kr (17%)
5. maj 2026780 kr44 kr (5%)
3. maj 2026824 kr28 kr (4%)
2. maj 2026796 kr120 kr (13%)
25. apr. 2026916 kr18 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret