Gå til hovedindhold

Philips Hue Play - Bordlampe - LED - tone hvid og farveomgivelser - 2000-6500 K - hvid

Pris fra 1.233 krtil 1.889 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 656 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 939 kr 8. maj

Sammenlign priser på Philips Hue Play - Bordlampe - LED - tone hvid og farveomgivelser - 2000-6500 K - hvid og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1233 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue Play wall washer white
1.233 kr
Til butik
Philips Hue Play wall washer white billede

Produktinformation

Mød Hue Play wall washer, lampen, der vil opgradere din surround-belysning derhjemme til et helt nyt niveau. Den er specielt designet med den unikke ColorCast™-teknologi, der sørger for et imponerende, levende farvespektrum og et vidtrækkende belysningsområde, uanset hvor langt fra væggen, lampen er placeret. Det er den ultimative lampe til TV-baggrundsbelysning og til synkronisering med din hjemmeunderholdning, hvad end det er PC-gaming, musik eller på TV-skærmen. Denne Play wall washer har et slankt og kompakt design i mat hvid aluminium, som gør den nem at placere hvor som helst i hjemmet.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: 929003837601
EAN: 8720169339651
Varenr.: 3383240
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue Play - Bordlampe - LED - tone hvid og farveomgivelser - 2000-6500 K - hvid
1.272,44 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Hue Play Bordlampe 2000-6500K Tone hvid og farveomgivelser
1.448 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Hue Play Wall washer White and Color Ambiance Vit
-10%1.487 kr
Før 1.659 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Play Wall Washer bordlampe, hvid
1.528 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Play Wall Washer bordlampe, hvid
1.528 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Play Wall Washer bordlampe, hvid
1.528 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue Play Wall Washer bordlampe, hvid
1.528 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Wall Washer Light, White & Colour Ambiance, LED, 1035 lm
-13%1.889 kr
Før 2.169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue Play - Bordlampe - LED - tone hvid og farveomgivelser - 2000-6500 K - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue Play - Bordlampe - LED - tone hvid og farveomgivelser - 2000-6500 K - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.233 kr1.233 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.272,44 kr1.272,44 krKøb
3CompuMail DK1.448 kr1.448 krKøb
4Teknikproffset DK1.487 kr1.546 krKøb
5BilligVVS DK1.528 kr1.528 krKøb
6Greenline1.528 kr1.528 krKøb
7LampeGuru.dk1.528 kr1.528 krKøb
8LavprisVVS1.528 kr1.528 krKøb
9Estore DK1.889 kr1.889 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Hue Play - Bordlampe - LED - tone hvid og farveomgivelser - 2000-6500 K - hvid

PriceData har fulgt prisen på Philips Hue Play - Bordlampe - LED - tone hvid og farveomgivelser - 2000-6500 K - hvid i 88 dage. Laveste pris i perioden er 939 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 1.233 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.118 kr.

Den nuværende pris på 1.233 kr er 10% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Philips Hue Play - Bordlampe - LED - tone hvid og farveomgivelser - 2000-6500 K - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Philips Hue Play - Bordlampe - LED - tone hvid og farveomgivelser - 2000-6500 K - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 20261.233 kr294 kr (31%)
8. maj 2026939 kr294 kr (24%)
7. maj 20261.233 kr294 kr (31%)
30. apr. 2026939 kr294 kr (24%)
29. apr. 20261.233 kr294 kr (31%)
2. apr. 2026939 kr242 kr (20%)
1. apr. 20261.181 kr4 kr (0%)
19. mar. 20261.185 kr4 kr (0%)
7. mar. 20261.181 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret