Gå til hovedindhold

Philips Hue Festavia Globe udendørs lyskæde, 30 lys, 21 meter

Pris fra 1.795 krtil 2.299 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 504 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.779 kr 24. maj

Sammenlign priser på Philips Hue Festavia Globe udendørs lyskæde, 30 lys, 21 meter og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1795 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue Festavia Globe udendørs lyskæde, 21 m
1.795 kr
Til butik
Philips Hue Festavia Globe udendørs lyskæde, 21 m billede

Produktinformation

Philips Hue Festavia lyskæder er de perfekte tilføjelser til ethvert indendørs og udendørs område i dit hjem, hvor du gerne vil pynte op til alt fra højtider og festlige begivenheder til en hyggelig hverdagsstemning. Denne Festavia Globe lyskæde har 30 brudsikre, globeformede pærer på en 21 meter lang ledning i sort. Disse intelligente pærer kan lyse i millioner af farver og nuancer af hvidt lys, og hver pære kan udskiftes, hvis det bliver nødvendigt. Lyskæden er designet til at kunne modstå al slags vejr, hvilket gør den ideel til at skabe en hyggelig glød eller farverig feststemning i haven, på terrassen eller på altanen. Du finder et bredt udvalg af forudindstillede scener og dynamiske lyseffekter i Hue appen, og du kan også tilpasse dine egne lysindstillinger. Du kan endda synkronisere dine Festavia lyskæder med din musik, så lyset pulserer, blinker og skifter farve i takt til musikken.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: 929004582001
EAN: 8720169371590
Varenr.: 3399906
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Festavia Globe udendørs lyskæde, 30 lys, 21 meter
-9%1.829 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Philips Hue Festavia Globe udendørs lyskæde, 30 lys, 21 meter billede

Produktinformation

Skab stemning udendørs med Festavia Globe lyskæde Gør haven, terrassen eller altanen ekstra indbydende med denne Festavia Globe lyskæde. Med hele 30 udskiftelige globepærer fordelt på en 21 meter lang kæde får du fleksibel belysning, der kan tilpasses båd...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Udendørs lyskæder
Farve: black
Størrelse: 21 m
EAN: 8720169371590
Varenr.: 2099371599
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips Hue Festavia Globe udendørs lyskæde, 30 lys, 21 meter
1.874 kr
Til butik
Philips Hue Festavia Globe udendørs lyskæde, 30 lys, 21 meter billede

Produktinformation

Udendørs lyskæde med farverigt lys til haven og terrassen Med denne Philips Hue Festavia Globe lyskæde får du nemt stemning på altanen, terrassen eller i haven. Lyskæden har 30 robuste, globeformede LED-pærer fordelt på 21 meter sort ledning, og den er la...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Dekorativ belysning
Farve: black
Størrelse: 21 m
EAN: 8720169371590
Varenr.: 2099371599
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Festavia Globe udendørs lyskæde, 30 lys, 21 meter
2.099 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips Festavia Hue Sort - 929004582001
2.249 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue Festavia globe string 21m 30bulb EU
2.286 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Festavia Globe udendørs lyskæde, 30 lys, 21 meter
2.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue Festavia Globe udendørs lyskæde, 30 lys, 21 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue Festavia Globe udendørs lyskæde, 30 lys, 21 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.795 kr1.795 krKøb
2LampeGuru.dk1.829 kr1.829 krKøb
3LavprisEl1.874 kr1.874 krKøb
4Greenline2.099 kr2.099 krKøb
5Homeshop DK2.249 kr2.249 krKøb
6CS MEGASTORE DK2.286 kr2.485 krKøb
7BilligVVS DK2.299 kr2.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Hue Festavia Globe udendørs lyskæde, 30 lys, 21 meter

PriceData har fulgt prisen på Philips Hue Festavia Globe udendørs lyskæde, 30 lys, 21 meter i 178 dage. Laveste pris i perioden er 1.779 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 2.168 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.950 kr.

Den nuværende pris på 1.795 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Philips Hue Festavia Globe udendørs lyskæde, 30 lys, 21 meter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Philips Hue Festavia Globe udendørs lyskæde, 30 lys, 21 meter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 20261.795 kr16 kr (1%)
24. maj 20261.779 kr16 kr (1%)
19. maj 20261.795 kr34 kr (2%)
16. maj 20261.829 kr34 kr (2%)
15. maj 20261.795 kr34 kr (2%)
2. maj 20261.829 kr45 kr (2%)
27. apr. 20261.874 kr44 kr (2%)
22. apr. 20261.830 kr23 kr (1%)
18. apr. 20261.807 kr23 kr (1%)
15. apr. 20261.830 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret