Gå til hovedindhold

Philips For Kids Design a Pet Edition HX3601/01 Elektrisk tandbørste, Barn, Sonisk tandbørste, Blød, Super sensitive, Blå, Hvid, 4 x 30 sek., Ergonomisk

PhilipsMundplejeEAN: 8720689006934
Pris fra 212 krtil 419 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 207 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 197 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Philips For Kids Design a Pet Edition HX3601/01 Elektrisk tandbørste, Barn, Sonisk tandbørste, Blød, Super sensitive, Blå, Hvid, 4 x 30 sek., Ergonomisk og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 212 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Sonicare For Kids HX3601/01 elektrisk tandbørste til barn Design a Pet Edition
212 kr
Til butik
Philips Sonicare For Kids HX3601/01 elektrisk tandbørste til barn Design a Pet Edition billede

Produktinformation

Philips For Kids Design a Pet Edition HX3601/01 Elektrisk tandbørste. Formål: Barn, Tandbørste type: Sonisk tandbørste, Tandbørstningstilstande: Blød, Super sensitive. Strømkilde: Batteri, Batteritype: Indbygget batteri. Antal medfølgende håndtag: 1 stk, Børstehoveder medfølger: 1 stk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: HX3601/01
EAN: 8720689006934
Varenr.: 1001082788
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips For Kids Design a Pet Edition HX3601/01 Elektrisk tandbørste, Barn, Sonisk tandbørste, Blød, Super sensitive, Blå, Hvid, 4 x 30 sek., Ergonomisk
212 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Eltandbørste For Kids Design a Pet Edition Power toothbrush
213 kr
Til butik
Philips Eltandbørste For Kids Design a Pet Edition Power toothbrush billede

Produktinformation

Hjælper børn med at forebygge huller En sjov måde at opbygge sunde vaner for hele livet Hjælp med at opbygge sunde børstevaner med Sonicare for Kids. Den er sikker og skånsom mod tænder og tandkød i vækst og hjælper med at forebygge huller. Vores særlige Design a Pet-udgave leveres med sjove klistermærker, så børnene kan gøre den til deres egen.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Eltandboerste
Artikel nr.: HX3601/01
EAN: 8720689006934
Varenr.: 3164912
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Philips HX3601/01 Eltandbørste Sonicare for kids
269 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Sonicare HX3601/01
279 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Philips Sonicare For Kids Design A Pet Edition Electric Toothbrus
-20%280 kr
Før 351 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elektrisk tandbørste til børn Philips Sonicare HX3601/01
-9%319 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Eltandborste SmarTimer och KidPacer HX3601/01
-20%321 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elektrisk tandbørste til børn Philips Sonicare HX3601/01
-8%339 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Børns elektriske tandbørste med timer og klistermærker
-14%419 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips For Kids Design a Pet Edition HX3601/01 Elektrisk tandbørste, Barn, Sonisk tandbørste, Blød, Super sensitive, Blå, Hvid, 4 x 30 sek., Ergonomisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips For Kids Design a Pet Edition HX3601/01 Elektrisk tandbørste, Barn, Sonisk tandbørste, Blød, Super sensitive, Blå, Hvid, 4 x 30 sek., Ergonomisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK212 kr212 krKøb
2CS MEGASTORE DK212 kr251 krKøb
3Proshop DK213 kr252 krKøb
4Butik24 DK269 kr308 krKøb
5Ultrashop279 kr279 krKøb
6Cocopanda DK280 kr280 krKøb
7Boligcenter DK319 kr319 krKøb
8Teknikproffset DK321 kr370 krKøb
9Vivas DK339 kr418 krKøb
10Estore DK419 kr419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips For Kids Design a Pet Edition HX3601/01 Elektrisk tandbørste, Barn, Sonisk tandbørste, Blød, Super sensitive, Blå, Hvid, 4 x 30 sek., Ergonomisk

PriceData har fulgt prisen på Philips For Kids Design a Pet Edition HX3601/01 Elektrisk tandbørste, Barn, Sonisk tandbørste, Blød, Super sensitive, Blå, Hvid, 4 x 30 sek., Ergonomisk i 181 dage. Laveste pris i perioden er 187 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 236 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 217 kr.

Den nuværende pris på 212 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Philips For Kids Design a Pet Edition HX3601/01 Elektrisk tandbørste, Barn, Sonisk tandbørste, Blød, Super sensitive, Blå, Hvid, 4 x 30 sek., Ergonomisk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Philips For Kids Design a Pet Edition HX3601/01 Elektrisk tandbørste, Barn, Sonisk tandbørste, Blød, Super sensitive, Blå, Hvid, 4 x 30 sek., Ergonomisk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026212 kr2 kr (1%)
12. maj 2026214 kr9 kr (4%)
11. maj 2026223 kr11 kr (5%)
10. maj 2026212 kr12 kr (5%)
9. maj 2026224 kr6 kr (3%)
8. maj 2026230 kr3 kr (1%)
7. maj 2026233 kr9 kr (4%)
6. maj 2026224 kr3 kr (1%)
4. maj 2026227 kr3 kr (1%)
3. maj 2026230 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret