Gå til hovedindhold

Philips Evnia 3000 27M2N3201A - LED-skærm - gaming - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 180 Hz - Fast IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere

PhilipsComputerskærmeEAN: 8721038001693
Pris fra 1.093 krtil 1.578 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 485 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.058 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Philips Evnia 3000 27M2N3201A - LED-skærm - gaming - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 180 Hz - Fast IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1093 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Evnia 3000 27M2N3201A - LED-skærm - gaming - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 180 Hz - Fast IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere
1.093 kr
Til butik
Philips Evnia 3000 27M2N3201A - LED-skærm - gaming - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 180 Hz - Fast IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere billede

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skærme
Farve: 1
Artikel nr.: 27M2N3201A/00
EAN: 8721038001693
Varenr.: 21133831
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Evnia 3000 27M2N3201A 27" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 180Hz
1.094 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm til gaming Philips Evnia 27M2N3201A 27" Full HD 180 Hz
-11%1.159 kr
Før 1.309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærm til gaming Philips Evnia 27M2N3201A 27" Full HD 180 Hz billede

Produktinformation

Philips Evnia 3000 27M2N3201A - LED-skærm - gaming - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 180 Hz - Fast IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalereDenne skærm kan spille op til en hastighed på 180 Hz for alle typer spil. Derudover indeholder den et væld af andre funktioner, der gør den til den ideelle ledsager, såsom Full HD-opløsning, HDR-kvalitetsbilleder og Smart Crosshair.SmartErgoBase sikrer brugervenlige ergonomiske justeringerSmartErgoBase er en skærmfod, som giver en mere ergonomisk korrekt skærmvisning og kabelhåndtering. Foden kan drejes, vippes og roteres til forskellige vinkler for at sikre maksimal komfort. Stativet kan justeres i højden og garanterer optimalt visningsniveau og reducerer de fysiske belastninger ved en lang arbejdsdag, mens kabelhåndtering reducerer kabelrod og holder arbejdspladsen pæn og professionel.Skiftetasten til EasySelect-menuen giver hurtig adgang til menuen på skærmenDen diskret placerede skiftetast til EasySelect-menuen lader dig foretage hurtige og nemme tilpasninger af skærmindstillingerne i menuen på skærmen.LowBlue-tilstand og flimmerfri visning, der er behagelig for øjneneVores LowBlue-tilstand og flimmerfri teknologi er udviklet til at reducere belastning af øjnene og træthed, der ofte forårsages af mange timer foran skærmen.Indbyggede stereohøjttalere til multimedierEt par stereohøjttalere i høj kvalitet indbygget i en skærm. De kan være fremadrettede eller usynlige nedadrettede, opadrettede, bagudrettede osv. afhængigt af model og design.180 Hz opdateringshastigheder til ultraklare, strålende billederDu spiller intense, konkurrencebaserede spil. Du har brug for en skærm uden forsinkelse og med ultrajævne billeder. Denne skærm opfrisker skærmbilledet op til 180 i sekundet, hvilket faktisk er væsentligt hurtigere end en standardskærm. En lavere billedhastighed får fjender til at hoppe fra s...

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skærme
Vægt: 5.82g
EAN: 8721038001693
Varenr.: 1810663
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm til gaming Philips Evnia 27M2N3201A 27" Full HD 180 Hz
-11%1.179 kr
Før 1.329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" Philips Evnia 3000 27M2N3201A - 1920x1080 (FHD) - 180Hz - IPS
1.218 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Evnia 3000 27M2N3201A 27 Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 180Hz
1.289 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips Evnia 27M2N3201A/00 computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Hvid
1.578 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Evnia 3000 27M2N3201A - LED-skærm - gaming - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 180 Hz - Fast IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Evnia 3000 27M2N3201A - LED-skærm - gaming - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 180 Hz - Fast IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.093 kr1.093 krKøb
2CompuMail DK1.094 kr1.094 krKøb
3Boligcenter DK1.159 kr1.159 krKøb
4Vivas DK1.179 kr1.248 krKøb
5Proshop DK1.218 kr1.218 krKøb
6Ultrashop1.289 kr1.289 krKøb
7Superprice.dk1.578 kr1.578 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Evnia 3000 27M2N3201A - LED-skærm - gaming - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 180 Hz - Fast IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere

PriceData har fulgt prisen på Philips Evnia 3000 27M2N3201A - LED-skærm - gaming - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 180 Hz - Fast IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere i 126 dage. Laveste pris i perioden er 1.035 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 1.264 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.086 kr.

Den nuværende pris på 1.093 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 76 prisændringer for Philips Evnia 3000 27M2N3201A - LED-skærm - gaming - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 180 Hz - Fast IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 76 prisændringer for Philips Evnia 3000 27M2N3201A - LED-skærm - gaming - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 180 Hz - Fast IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.093 kr2 kr (0%)
29. maj 20261.091 kr9 kr (1%)
27. maj 20261.082 kr9 kr (1%)
26. maj 20261.091 kr12 kr (1%)
25. maj 20261.079 kr9 kr (1%)
23. maj 20261.088 kr8 kr (1%)
22. maj 20261.096 kr11 kr (1%)
21. maj 20261.085 kr8 kr (1%)
20. maj 20261.093 kr11 kr (1%)
18. maj 20261.082 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret