Gå til hovedindhold

Philips DiamondClean Prestige 9900 DiamondClean Prestige HX9992/12 Genopladelig tandbørste

PhilipsMundplejeEAN: 8710103975045
Pris fra 1.566 krtil 2.398 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 832 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.503 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Philips DiamondClean Prestige 9900 DiamondClean Prestige HX9992/12 Genopladelig tandbørste og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1566 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Prestige 9900 HX9992 - Tandbørste - trådløs - midnatsblå
1.566 kr
Til butik
Philips Prestige 9900 HX9992 - Tandbørste - trådløs - midnatsblå billede

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Elektriske tandbørster
Farve: 2
Artikel nr.: HX9992/12
EAN: 8710103975045
Varenr.: 7358076
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Prestige 9900 HX9992 Tandbørste Sort Blå
1.567 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Eltandbørste Prestige 9900 HX9992/12
1.636 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elektrisk tandbørste Philips Sonicare Prestige 9900 HX9992 - midnatsblå
-5%1.899 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elektrisk tandbørste Philips Sonicare Prestige 9900 HX9992 - midnatsblå
-5%1.919 kr
Før 2.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Prestige 9900 HX9992 Tandbørste Sort Blå
1.959 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips DiamondClean Prestige 9900 DiamondClean Prestige HX9992/12 Genopladelig tandbørste
2.398 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips DiamondClean Prestige 9900 DiamondClean Prestige HX9992/12 Genopladelig tandbørste koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips DiamondClean Prestige 9900 DiamondClean Prestige HX9992/12 Genopladelig tandbørste koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.566 kr1.566 krKøb
2CompuMail DK1.567 kr1.567 krKøb
3Proshop DK1.636 kr1.636 krKøb
4Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
5Vivas DK1.919 kr1.988 krKøb
6Ultrashop1.959 kr1.959 krKøb
7Superprice.dk2.398 kr2.398 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips DiamondClean Prestige 9900 DiamondClean Prestige HX9992/12 Genopladelig tandbørste

PriceData har fulgt prisen på Philips DiamondClean Prestige 9900 DiamondClean Prestige HX9992/12 Genopladelig tandbørste i 136 dage. Laveste pris i perioden er 1.503 kr (registreret d. 12. marts 2026), højeste er 1.903 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.651 kr.

Den nuværende pris på 1.566 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 71 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Philips DiamondClean Prestige 9900 DiamondClean Prestige HX9992/12 Genopladelig tandbørste. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Philips DiamondClean Prestige 9900 DiamondClean Prestige HX9992/12 Genopladelig tandbørste de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.566 kr9 kr (1%)
28. maj 20261.575 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.576 kr17 kr (1%)
26. maj 20261.593 kr30 kr (2%)
25. maj 20261.563 kr9 kr (1%)
24. maj 20261.572 kr8 kr (1%)
23. maj 20261.580 kr21 kr (1%)
22. maj 20261.559 kr8 kr (1%)
21. maj 20261.567 kr9 kr (1%)
20. maj 20261.576 kr21 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret