Gå til hovedindhold

Philips Brilliance P-line 499P9H 49 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm

PhilipsComputer – tilbehørEAN: 8712581753719
Pris fra 7.021 krtil 8.959 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.938 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.692 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Philips Brilliance P-line 499P9H 49 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7021 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Philips Brilliance P-line 499P9H 49 5120 x 1440 60Hz Skærm - GEEKD.dk
7.021 kr
Til butik
Philips Brilliance P-line 499P9H 49 5120 x 1440 60Hz Skærm - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Philips Brilliance P-line 499P9H: Et Panoramisk Vidunder Oplev en ny dimension af skærmydeevne med Philips Brilliance P-line 499P9H. Denne 49" ultrabrede monitor er en sand visuel kraftpræstation og en drøm for både professionelle og entusiaster. Med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Gamer Skærm
EAN: 8712581753719
Varenr.: 47784071364944
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Brilliance P-line 499P9H 49" VA 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
7.043 kr
Til butik
Philips Brilliance P-line 499P9H 49" VA 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz billede

Produktinformation

Philips Brilliance P-line 499P9H - LED-skærm - kurvet - 49" (48.8" til at se) - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 60 Hz - VA - 450 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 400 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort med tekstur

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: 499P9H/00
EAN: 8712581753719
Varenr.: 993930018
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
49" Philips Brilliance P-line 499P9H - 5120x1440 - 60Hz - VA - 90W USB-C - KVM switch
7.188 kr
Til butik
49" Philips Brilliance P-line 499P9H - 5120x1440 - 60Hz - VA - 90W USB-C - KVM switch billede

Produktinformation

Philips Brilliance P-line 499P9H monitor leverer ultrabred produktivitet med et buet VA-panel, integreret 1080p-webkamera, USB-C med 90W PD og indbygget KVM for problemfri multitasking. Størrelse: 49" Opløsning: 5120 x 1440 Opdateringshastighed: 60Hz Paneltype: VA Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort, USB-C med 90W USB-C Power Delivery, Ethernet, USB 3.1 hub Særlige funktioner: KVM switch; DisplayHDR 400; 1080p webcam med Windows Hello; USB 3.1 hub; 90W USB-C Power Delivery Høj lysstyrke, stærk kontrast og omfattende tilslutning forenkler arbejdsprocesser og giver effektiv multitasking på tværs af apps og enheder for professionelle, der behøver en bred arbejdsflade og et mødeklart webcam.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 499P9H/00
EAN: 8712581753719
Varenr.: 2694451
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Brilliance P-line 499P9H 49 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm
8.304 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm ultrabred 49" Philips Brilliance P-line 5K (5120 × 1440), kurvet, USB-C
-2%8.499 kr
Før 8.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm ultrabred 49" Philips Brilliance P-line 5K (5120 × 1440), kurvet, USB-C
-2%8.519 kr
Før 8.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Brilliance P-line 499P9H 49 VA 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
8.959 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Brilliance P-line 499P9H 49 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Brilliance P-line 499P9H 49 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Geekd7.021 kr7.021 krKøb
2CompuMail DK7.043 kr7.043 krKøb
3Proshop DK7.188 kr7.188 krKøb
4Teknikproffset DK8.304 kr8.453 krKøb
5Boligcenter DK8.499 kr8.499 krKøb
6Vivas DK8.519 kr8.679 krKøb
7Ultrashop8.959 kr8.959 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Brilliance P-line 499P9H 49 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm

PriceData har fulgt prisen på Philips Brilliance P-line 499P9H 49 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 6.256 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 7.248 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.834 kr.

Den nuværende pris på 7.021 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Philips Brilliance P-line 499P9H 49 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Philips Brilliance P-line 499P9H 49 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20267.021 kr22 kr (0%)
27. maj 20267.043 kr22 kr (0%)
23. maj 20267.021 kr57 kr (1%)
22. maj 20267.078 kr57 kr (1%)
2. maj 20267.021 kr286 kr (4%)
1. maj 20266.735 kr43 kr (1%)
15. apr. 20266.692 kr329 kr (5%)
14. apr. 20267.021 kr329 kr (5%)
13. apr. 20266.692 kr329 kr (5%)
8. apr. 20267.021 kr36 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret