Gå til hovedindhold

27" Philips Brilliance 27E3U7903 - 5120x2880 (5K) - 70Hz - IPS - 96W USB-C - KVM switch

PhilipsComputer – tilbehørEAN: 8721038002928
Pris fra 7.248 krtil 7.999 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 751 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 7.163 kr 23. maj

Sammenlign priser på 27" Philips Brilliance 27E3U7903 - 5120x2880 (5K) - 70Hz - IPS - 96W USB-C - KVM switch og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7248 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" Philips Brilliance 27E3U7903 - 5120x2880 (5K) - 70Hz - IPS - 96W USB-C - KVM switch
7.248 kr
Til butik
27" Philips Brilliance 27E3U7903 - 5120x2880 (5K) - 70Hz - IPS - 96W USB-C - KVM switch billede

Produktinformation

Philips Brilliance 27E3U7903 monitor leverer præcis farvegengivelse, HDR og alsidig tilslutning til professionelle kreative og produktive arbejdsflow på et IPS-panel. Størrelse: 27" Opløsning: 5120 x 2880 (5K) Opdateringsfrekvens: 70Hz Paneltype: IPS Anslutninger: Thunderbolt 4, HDMI, Gigabit Ethernet, USB 3.2/Thunderbolt 4 hub med 96W USB-C Power Delivery Særlige funktioner: DisplayHDR 600; Calman Ready automatisk kalibrering; KVM-switch; 5MP webcam; Gigabit Ethernet; bred farvegengivelse (98% DCI-P3, 99% Adobe RGB) Høj dynamisk rækkevidde, bredt farveområde og omfattende tilslutningsmuligheder sikrer præcise billeder og effektiv arbejdsgang for kreative og professionelle, der har brug for pålidelig farve og videomøder.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 27E3U7903/00
EAN: 8721038002928
Varenr.: 3404428
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Philips 27" 5K skærm 27E3U7903/00
7.490 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Brilliance 27E3U7903 27" IPS 5120 x 2880 (5K) Thunderbolt 4 HDMI 70Hz
7.970 kr
Til butik
Philips Brilliance 27E3U7903 27" IPS 5120 x 2880 (5K) Thunderbolt 4 HDMI 70Hz billede

Produktinformation

Philips Brilliance 27E3U7903 - 7000-serien - LED-skærm - USB - 27" - 5120 x 2880 5K Ultra HD (2880p) @ 70 Hz - IPS - 500 cd/m² - 2000:1 - DisplayHDR 600 - 4 ms - Thunderbolt 4, HDMI - højtalere - space grey

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: 27E3U7903/00
EAN: 8721038002928
Varenr.: 1003531873
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips 27e3u7903 27 tommer 5120 × 2880pixels Ips 16:9 70hz
7.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 27" Philips Brilliance 27E3U7903 - 5120x2880 (5K) - 70Hz - IPS - 96W USB-C - KVM switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 27" Philips Brilliance 27E3U7903 - 5120x2880 (5K) - 70Hz - IPS - 96W USB-C - KVM switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK7.248 kr7.248 krKøb
2Komplett DK7.490 kr7.490 krKøb
3CompuMail DK7.970 kr7.970 krKøb
4Dustin DK7.999 kr8.085,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 27" Philips Brilliance 27E3U7903 - 5120x2880 (5K) - 70Hz - IPS - 96W USB-C - KVM switch

PriceData har fulgt prisen på 27" Philips Brilliance 27E3U7903 - 5120x2880 (5K) - 70Hz - IPS - 96W USB-C - KVM switch i 180 dage. Laveste pris i perioden er 7.163 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 12.135 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.797 kr.

Den nuværende pris på 7.248 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for 27" Philips Brilliance 27E3U7903 - 5120x2880 (5K) - 70Hz - IPS - 96W USB-C - KVM switch. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for 27" Philips Brilliance 27E3U7903 - 5120x2880 (5K) - 70Hz - IPS - 96W USB-C - KVM switch de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20267.248 kr85 kr (1%)
23. maj 20267.163 kr85 kr (1%)
19. maj 20267.248 kr655 kr (8%)
13. maj 20267.903 kr119 kr (2%)
12. maj 20267.784 kr1 kr (0%)
11. maj 20267.785 kr144 kr (2%)
6. maj 20267.929 kr262 kr (3%)
5. maj 20267.667 kr180 kr (2%)
4. maj 20267.847 kr72 kr (1%)
2. maj 20267.919 kr19 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret