Gå til hovedindhold

Philips 7000 series STH7020 - Håndholdt stof damper - 1500 W - mørk azur

PhilipsStrygejernEAN: 8720389007446
Pris fra 531 krtil 769 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 238 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 493 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Philips 7000 series STH7020 - Håndholdt stof damper - 1500 W - mørk azur og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 531 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 7000 series STH7020 Håndholdt Steamer 1500W Blå
531 kr
Til butik
Philips 7000 series STH7020 Håndholdt Steamer 1500W Blå billede

Produktinformation

Philips 7000 series STH7020 - Håndholdt stof damper - 1500 W - mørk azur

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: STH7020/20
EAN: 8720389007446
Varenr.: 1000599780
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hånddamper 7000 series STH7020 - handheld fabric steamer
534 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Philips 7000 Series STH7020/20 Håndholdt steamer
534 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 7000 series STH7020 - Håndholdt stof damper - 1500 W - mørk azur
564 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips 7000 Series STH7020/20 - steamer
665 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 7000 series STH7020 Håndholdt Steamer 1500W Blå
699 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Philips 7000 Series STH7020/20 håndholdt tøjsteamer - Deep Azur
749 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips 7000 Series STH7020/20 håndholdt tøjsteamer - Deep Azur
769 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 7000 series STH7020 - Håndholdt stof damper - 1500 W - mørk azur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 7000 series STH7020 - Håndholdt stof damper - 1500 W - mørk azur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK531 kr531 krKøb
2Proshop DK534 kr573 krKøb
3Komplett DK534 kr534 krKøb
4CS MEGASTORE DK564 kr603 krKøb
5Teknikproffset DK665 kr724 krKøb
6Ultrashop699 kr699 krKøb
7Boligcenter DK749 kr749 krKøb
8Vivas DK769 kr848 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 7000 series STH7020 - Håndholdt stof damper - 1500 W - mørk azur

PriceData har fulgt prisen på Philips 7000 series STH7020 - Håndholdt stof damper - 1500 W - mørk azur i 182 dage. Laveste pris i perioden er 493 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 577 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 538 kr.

Den nuværende pris på 531 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 77 prisændringer for Philips 7000 series STH7020 - Håndholdt stof damper - 1500 W - mørk azur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 77 prisændringer for Philips 7000 series STH7020 - Håndholdt stof damper - 1500 W - mørk azur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026531 kr3 kr (1%)
22. maj 2026534 kr3 kr (1%)
21. maj 2026531 kr3 kr (1%)
19. maj 2026534 kr11 kr (2%)
14. maj 2026523 kr18 kr (4%)
12. maj 2026505 kr4 kr (1%)
10. maj 2026501 kr2 kr (0%)
9. maj 2026499 kr1 kr (0%)
7. maj 2026498 kr8 kr (2%)
6. maj 2026506 kr15 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret