Gå til hovedindhold

Philips 43BDL4511D D-Line - 43" Class (42.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage

PhilipsPræsentationstavlerEAN: 8712581778644
Pris fra 4.894 krtil 10.419 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 5.525 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.890 kr 28. maj

Sammenlign priser på Philips 43BDL4511D D-Line - 43" Class (42.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4894 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips D-Line 43BDL4511D 43" 4K UHD (2160p)
4.894 kr
Til butik
Philips D-Line 43BDL4511D 43" 4K UHD (2160p) billede

Produktinformation

Philips 43BDL4511D - 43" Diagonal klasse (42.5" til at se) - D-Line LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: 43BDL4511D/00
EAN: 8712581778644
Varenr.: 1000210126
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 43BDL4511D D-Line - 43" Class (42.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage
5.333 kr
Til butik
Philips 43BDL4511D D-Line - 43" Class (42.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage billede

Produktinformation

Digital signage-display leverer 43" klasse LED-bagbelyst ADS LCD-ydelse med 4K UHD-opløsning, kommerciel 24/7-drift og fleksibel HDMI/LAN-tilslutning. Philips 43BDL4511D D-Line er en professionel fladskærm bygget til digital signage og tilbyder ægte farve-4K-indhold med skarp kontrast samt mulighed for at vise indhold fra flere kilder på én skærm. 4K UHD (3840 x 2160) i 16:9-format CMND-administration og FailOver kommercielle funktioner Pixel Shift og Low Bright-billedforbedringer 2x HDMI, DisplayPort, DVI og HDMI-udgang LAN, RS-232C og IR ind/ud til styring og integration Indbygget medieafspiller med USB (H.264/H.265-understøttelse) 24/7-drift med stående og liggende tilstande Designet til at holde din kommunikation klar og ensartet på tværs af krævende signage-installationer.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Infoskaerme Digital Skiltning
Artikel nr.: 43BDL4511D/00
EAN: 8712581778644
Varenr.: 3070633
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 43" D-Line, UHD, 24/7
5.339 kr
Til butik
Philips 43" D-Line, UHD, 24/7 billede

Produktinformation

Philips 43 D-Line UHD 247 Med varenummeret 43BDL4511D/00 præsenterer Philips den imponerende 43 D-Line UHD 247 skærm, designet til enestående visuel oplevelse og præcision. Denne 43-tommers skærm tilbyder Ultra High Definition (UHD) opløsning, der leverer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Forside
EAN: 8712581778644
Varenr.: 24644
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Philips D-Line 43BDL4511D 43" UHD skærm - 24/7 digital skiltning
10.399 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips D-Line 43BDL4511D 43" UHD skærm - 24/7 digital skiltning
10.419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 43BDL4511D D-Line - 43" Class (42.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 43BDL4511D D-Line - 43" Class (42.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.894 kr4.894 krKøb
2Proshop DK5.333 kr5.333 krKøb
3Ultrashop5.339 kr5.339 krKøb
4Boligcenter DK10.399 kr10.399 krKøb
5Vivas DK10.419 kr11.618 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 43BDL4511D D-Line - 43" Class (42.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage

PriceData har fulgt prisen på Philips 43BDL4511D D-Line - 43" Class (42.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage i 182 dage. Laveste pris i perioden er 4.890 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 5.540 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.975 kr.

Den nuværende pris på 4.894 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 72 prisændringer for Philips 43BDL4511D D-Line - 43" Class (42.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 72 prisændringer for Philips 43BDL4511D D-Line - 43" Class (42.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20264.894 kr14 kr (0%)
29. maj 20264.908 kr18 kr (0%)
28. maj 20264.890 kr8 kr (0%)
25. maj 20264.898 kr7 kr (0%)
24. maj 20264.905 kr2 kr (0%)
23. maj 20264.903 kr14 kr (0%)
22. maj 20264.917 kr10 kr (0%)
20. maj 20264.907 kr3 kr (0%)
14. maj 20264.904 kr1 kr (0%)
13. maj 20264.903 kr16 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret