Gå til hovedindhold

iiyama ProLite LH4360UHS-B2AG 43" Class (42.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage

IiyamaPræsentationstavlerEAN: 4948570124442
Pris fra 4.224 krtil 6.719 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 2.495 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.187 kr 1. maj

Sammenlign priser på iiyama ProLite LH4360UHS-B2AG 43" Class (42.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4224 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iiyama ProLite LH4360UHS-B2AG 43" 4K UHD (2160p)
4.224 kr
Til butik
iiyama ProLite LH4360UHS-B2AG 43" 4K UHD (2160p) billede

Produktinformation

iiyama ProLite LH4360UHS-B2AG - 43" Diagonal klasse (42.5" til at se) LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget SoC medieafspiller - Android - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Edge LED - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Artikel nr.: LH4360UHS-B2AG
EAN: 4948570124442
Varenr.: 1002585877
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
iiyama 43" 3840x2160, UHD VA panel,
4.449 kr
Til butik
iiyama 43" 3840x2160, UHD VA panel, billede

Produktinformation

iiyama 43 LCD UHD - LH4360UHS-B2AG Oplev en ny standard for visuel præcision med iiyama 43 LCD UHD-skærmen. Denne imponerende 43-tommers skærm tilbyder en strålende Ultra High Definition opløsning, der sikrer krystalklare billeder og levende farver, hvilk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Kategori: Skærme & Displays
EAN: 4948570124442
Varenr.: 82243
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
iiyama ProLite LH4360UHS-B2AG 43" Class (42.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage
5.308 kr
Til butik
iiyama ProLite LH4360UHS-B2AG 43" Class (42.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage billede

Produktinformation

Digital signage-skærm leverer 43" klasse 4K UHD (3840 x 2160) billeder med 500 cd/m² lysstyrke, Android-baseret indbygget SoC-medieafspiller og 24/7 drift i et blæserløst design med tynd ramme. iiyama ProLite LH4360UHS-B2AG er en LED-bagbelyst LCD-fladskærm til kommerciel digital signage, bygget til portræt- eller landskabsinstallationer med brede 178° betragtningsvinkler, antirefleksbelægning og integrerede 20 W højttalere til klar afspilning på stedet. 4K UHD-opløsning med VA-panel og 60 Hz billedfrekvens Indbygget Android OS 11 SoC-medieafspiller med 16 GB lager Signal Failover og funktioner mod billedretention Tilslutning: Wi‑Fi, LAN, 3x HDMI, 2x USB Inkluderer fjernbetjening og vægmonteringssæt (VESA-kompatibelt) Designet til at køre pålideligt døgnet rundt, samtidig med at indhold holdes skarpt, læsbart og nemt at administrere i professionelle miljøer.

Produktspecifikationer

Mærke: iiyama
Kategori: Infoskaerme Digital Skiltning
Artikel nr.: LH4360UHS-B2AG
EAN: 4948570124442
Varenr.: 3345248
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 43" 4K - iiyama ProLite LH4360UHS-B2AG digital signage
-1%6.699 kr
Før 6.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 43" 4K - iiyama ProLite LH4360UHS-B2AG digital signage
-1%6.719 kr
Før 6.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite LH4360UHS-B2AG 43" Class (42.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite LH4360UHS-B2AG 43" Class (42.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.224 kr4.224 krKøb
2Ultrashop4.449 kr4.449 krKøb
3Proshop DK5.308 kr5.308 krKøb
4Boligcenter DK6.699 kr6.699 krKøb
5Vivas DK6.719 kr6.958 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iiyama ProLite LH4360UHS-B2AG 43" Class (42.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage

PriceData har fulgt prisen på iiyama ProLite LH4360UHS-B2AG 43" Class (42.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage i 169 dage. Laveste pris i perioden er 4.137 kr (registreret d. 22. december 2025), højeste er 4.424 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.330 kr.

Den nuværende pris på 4.224 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for iiyama ProLite LH4360UHS-B2AG 43" Class (42.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for iiyama ProLite LH4360UHS-B2AG 43" Class (42.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20264.224 kr200 kr (5%)
20. maj 20264.424 kr25 kr (1%)
18. maj 20264.399 kr175 kr (4%)
14. maj 20264.224 kr175 kr (4%)
7. maj 20264.399 kr212 kr (5%)
1. maj 20264.187 kr237 kr (5%)
22. apr. 20264.424 kr29 kr (1%)
21. apr. 20264.395 kr154 kr (4%)
19. apr. 20264.241 kr154 kr (4%)
3. apr. 20264.395 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret