Gå til hovedindhold

iiyama ProLite LH4341UHS-B2 43" Class (42.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage

IiyamaPræsentationstavlerEAN: 4948570123520
Pris fra 3.848 krtil 4.519 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 671 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.758 kr 31. mar.

Sammenlign priser på iiyama ProLite LH4341UHS-B2 43" Class (42.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3848 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iiyama ProLite LH4341UHS-B2 43" Digital skiltning 3840 x 2160
3.848 kr
Til butik
iiyama ProLite LH4341UHS-B2 43" Digital skiltning 3840 x 2160 billede

Produktinformation

iiyama ProLite LH4341UHS-B2 - 43" Diagonal klasse (42.5" til at se) LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - sort, blank

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Artikel nr.: LH4341UHS-B2
EAN: 4948570123520
Varenr.: 1001875400
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
iiyama 43" 3840x2160, 4K UHD IPS
4.079 kr
Til butik
iiyama 43" 3840x2160, 4K UHD IPS billede

Produktinformation

iiyama 43" 3840x2160 4K UHD IPS (LH4341UHS-B2) Oplev overlegen billedkvalitet med iiyama LH4341UHS-B2, en 43" skærm med en imponerende 3840x2160 4K UHD opløsning. Denne skærm anvender IPS-teknologi for at sikre skarpe detaljer og klare farver fra alle bet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Kategori: Forside
EAN: 4948570123520
Varenr.: 34415
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
iiyama ProLite LH4341UHS-B2 43" Class (42.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage
4.288 kr
Til butik
iiyama ProLite LH4341UHS-B2 43" Class (42.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage billede

Produktinformation

Digital signage-skærm leverer en 43" klasse (42.5" synlig) IPS LED-bagbelyst 4K UHD-panel med 60 Hz opdatering, indbygget medieafspiller og fleksibel HDMI/LAN-tilslutning til kommerciel brug. iiyama ProLite LH4341UHS-B2 er en LED-bagbelyst LCD fladskærm designet til 24/7 digital signage med et ventilatorløst metalrammedesign med tynd ramme, integrerede højttalere og flere indgange for nem integration i retail-, hospitality- og erhvervsmiljøer. 4K UHD 3840 x 2160 opløsning i 16:9 format IPS-panel med 178° betragtningsvinkler 500 cd/m² lysstyrke og 1200:1 kontrastforhold 3x HDMI plus VGA (HD-15) til pc-tilslutning LAN-styring, RS-232C I/O og CEC-understøttelse USB 2.0 med indbygget medieafspiller Understøtter landskabs- og portrætinstallation, VESA 200 x 200 Bygget til kontinuerlig drift med stærk tilslutning og klare 4K-billeder hjælper den med at levere ensartet afspilning af indhold i professionelle signage-opsætninger.

Produktspecifikationer

Mærke: iiyama
Kategori: Infoskaerme Digital Skiltning
Artikel nr.: LH4341UHS-B2
EAN: 4948570123520
Varenr.: 3306165
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 43" 4K UHD - Iiyama ProLite LH4341UHS-B2 IPS
4.499 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 43" 4K UHD - Iiyama ProLite LH4341UHS-B2 IPS
4.519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite LH4341UHS-B2 43" Class (42.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite LH4341UHS-B2 43" Class (42.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.848 kr3.848 krKøb
2Ultrashop4.079 kr4.079 krKøb
3Proshop DK4.288 kr4.288 krKøb
4Boligcenter DK4.499 kr4.499 krKøb
5Vivas DK4.519 kr4.758 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iiyama ProLite LH4341UHS-B2 43" Class (42.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage

PriceData har fulgt prisen på iiyama ProLite LH4341UHS-B2 43" Class (42.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage i 181 dage. Laveste pris i perioden er 3.642 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 4.079 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.823 kr.

Den nuværende pris på 3.848 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for iiyama ProLite LH4341UHS-B2 43" Class (42.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for iiyama ProLite LH4341UHS-B2 43" Class (42.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.848 kr5 kr (0%)
28. maj 20263.843 kr2 kr (0%)
27. maj 20263.845 kr3 kr (0%)
26. maj 20263.848 kr1 kr (0%)
23. maj 20263.849 kr2 kr (0%)
20. maj 20263.847 kr1 kr (0%)
18. maj 20263.848 kr4 kr (0%)
15. maj 20263.852 kr4 kr (0%)
12. maj 20263.848 kr231 kr (6%)
30. apr. 20264.079 kr191 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret