Gå til hovedindhold

Philips 345B1C 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz

PhilipsComputerskærmeEAN: 8712581760779
Pris fra 2.378 krtil 3.319 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 941 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.218 kr 7. mar.

Sammenlign priser på Philips 345B1C 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2378 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 345B1C 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz
2.378 kr
Til butik
Philips 345B1C 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz billede

Produktinformation

Philips 345B1C - LED-skærm - kurvet - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 100 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort struktur

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: 345B1C/00
EAN: 8712581760779
Varenr.: 995325595
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
34" Philips 345B1C - 3440x1440 (UWQHD) - 100Hz - VA
2.426 kr
Til butik
34" Philips 345B1C - 3440x1440 (UWQHD) - 100Hz - VA billede

Produktinformation

Philips 345B1C 34" buet UltraWide monitor til produktivitet og multitasking med en højkontrast VA-panel og ergonomiske justeringer. Størrelse: 34" Opløsning: 3440 x 1440 (UWQHD) Opdateringsfrekvens: 100Hz Paneltype: VA Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort, USB 3.2 Særlige funktioner: Curved UltraWide; Ergonomisk stander med højde, drej, tilt; TÜV-certificeret øjenkomfort; USB 3.2 hub; 3000:1 kontrast Det brede buede format, stærk kontrast og ergonomiske stand reducerer øjenbelastning og forbedrer arbejdsgangen ved regneark, layoutarbejde og lange redigeringssessioner.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 345B1C/00
EAN: 8712581760779
Varenr.: 2808005
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 345B1C 34 VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz
3.049 kr
Til butik
Philips 345B1C 34 VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz billede

Produktinformation

Philips B Line 345B1C 34" UltraWide Monitor Oplev en ny dimension af visuel frihed med Philips B Line 345B1C, som tilbyder en imponerende opløsning på 3440 x 1440. Denne 34" UltraWide skærm giver dig mulighed for at multitaske effektivt med sit brede sy...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skærme & Displays
EAN: 8712581760779
Varenr.: 39712
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm Philips 34" buet VA WQHD 21:9, 100 Hz, sort
-3%3.299 kr
Før 3.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm Philips 34" buet VA WQHD 21:9, 100 Hz, sort
-3%3.319 kr
Før 3.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 345B1C 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 345B1C 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.378 kr2.378 krKøb
2Proshop DK2.426 kr2.426 krKøb
3Ultrashop3.049 kr3.049 krKøb
4Boligcenter DK3.299 kr3.299 krKøb
5Vivas DK3.319 kr3.578 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 345B1C 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz

PriceData har fulgt prisen på Philips 345B1C 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz i 180 dage. Laveste pris i perioden er 2.157 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 2.498 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.269 kr.

Den nuværende pris på 2.378 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Philips 345B1C 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Philips 345B1C 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.378 kr20 kr (1%)
20. maj 20262.358 kr50 kr (2%)
7. maj 20262.408 kr90 kr (4%)
6. maj 20262.498 kr13 kr (1%)
1. maj 20262.485 kr12 kr (0%)
30. apr. 20262.473 kr69 kr (3%)
31. mar. 20262.404 kr3 kr (0%)
29. mar. 20262.407 kr3 kr (0%)
28. mar. 20262.404 kr3 kr (0%)
26. mar. 20262.407 kr130 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret