Gå til hovedindhold

LC Power LC-M34-UWQHD-100-C-V3 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz

LC PowerComputerskærmeEAN: 4260070129872
Pris fra 2.292 krtil 3.049 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 757 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.103 kr 20. mar.

Sammenlign priser på LC Power LC-M34-UWQHD-100-C-V3 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2292 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LC Power LC-M34-UWQHD-100-C-V3 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz
2.292 kr
Til butik
LC Power LC-M34-UWQHD-100-C-V3 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz billede

Produktinformation

LC Power LC-M34-UWQHD-100-C-V3 - LED-skærm - kurvet - 34" - 3440 x 1440 UWQHD @ 100 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 6 ms - 3xHDMI, DisplayPort - hovedtelefon - hvid, sølv

Produktspecifikationer

Mærke: LC Power
Artikel nr.: LC-M34-UWQHD-100-C-V3
EAN: 4260070129872
Varenr.: 1000643191
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
34" LC Power M34-UWQHD - 3440x1440 (UWQHD) - 100Hz - VA
2.711 kr
Til butik
34" LC Power M34-UWQHD - 3440x1440 (UWQHD) - 100Hz - VA billede

Produktinformation

LC Power LC-M34-UWQHD-100-C-V3 monitor leverer en medrivende ultrabred gaming- og underholdningsoplevelse med dyb kontrast fra sit VA-panel. Størrelse: 34" Opløsning: 3440 x 1440 (UWQHD) Opdateringsfrekvens: 100Hz Paneltype: VA Tilslutninger: 3x HDMI, DisplayPort Særlige funktioner: VESA Adaptive-Sync; 1500R kurvatur; RGB-belysning Det buede ultrabrede format, høje kontrast i VA-panelet og Adaptive-Sync giver øget fordybelse og jævnere bevægelser til spil og multimediebrug.

Produktspecifikationer

Mærke: LC Power
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: LC-M34-UWQHD-100-C-V3
EAN: 4260070129872
Varenr.: 3096561
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LC Power LC-M34-UWQHD-100-C-V3 34 VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz
3.049 kr
Til butik
LC Power LC-M34-UWQHD-100-C-V3 34 VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz billede

Produktinformation

LC Power LC-M34-UWQHD-100-C-V3 34" UltraWide Monitor Oplev en ny dimension af visuel oplevelse med LC Power LC-M34-UWQHD-100-C-V3. Denne imponerende 34-tommer UltraWide skærm med en opløsning på 3440 x 1440 tilbyder en krystalklar billedkvalitet og en fan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LC Power
Kategori: TV & Lyd
EAN: 4260070129872
Varenr.: 70549

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC Power LC-M34-UWQHD-100-C-V3 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC Power LC-M34-UWQHD-100-C-V3 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.292 kr2.292 krKøb
2Proshop DK2.711 kr2.711 krKøb
3Ultrashop3.049 kr3.049 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LC Power LC-M34-UWQHD-100-C-V3 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz

PriceData har fulgt prisen på LC Power LC-M34-UWQHD-100-C-V3 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.020 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 2.726 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.179 kr.

Den nuværende pris på 2.292 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for LC Power LC-M34-UWQHD-100-C-V3 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for LC Power LC-M34-UWQHD-100-C-V3 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.292 kr1 kr (0%)
1. jun. 20262.293 kr2 kr (0%)
30. maj 20262.295 kr1 kr (0%)
29. maj 20262.294 kr1 kr (0%)
28. maj 20262.293 kr1 kr (0%)
25. maj 20262.294 kr5 kr (0%)
24. maj 20262.299 kr1 kr (0%)
23. maj 20262.298 kr261 kr (10%)
22. maj 20262.559 kr167 kr (6%)
14. maj 20262.726 kr167 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret