Gå til hovedindhold

LG 34WR50QK-B 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz

LGComputerskærmeEAN: 8806096199527
Pris fra 1.963 krtil 2.679 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 716 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.958 kr 9. maj

Sammenlign priser på LG 34WR50QK-B 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1963 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG 34WR50QK-B 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz
1.963 kr
Til butik
LG 34WR50QK-B 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz billede

Produktinformation

LG 34WR50QK-B - kurvet - 34" - VA - 3440 x 1440 @ 100 Hz - 300 cd/m² - 3000:1 - 5ms - 2xHDMI, DisplayPort - 100Hz - sRGB 99% - 8bit

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 34WR50QK-B.AEU
EAN: 8806096199527
Varenr.: 1002453112
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
34" LG UltraWide 34WR50QK-B - 3440x1440 (UWQHD) - 100Hz - VA
2.017 kr
Til butik
34" LG UltraWide 34WR50QK-B - 3440x1440 (UWQHD) - 100Hz - VA billede

Produktinformation

LG UltraWide 34WR50QK-B 34-tommer kurvet monitor leverer en immersiv ultrawide-oplevelse til gaming og multitasking med et kontraststærkt VA-panel. Størrelse: 34" Opløsning: 3440 x 1440 (UWQHD) Opdateringsfrekvens: 100Hz Paneltype: VA Tilslutning: 2x HDMI, DisplayPort Særlige funktioner: HDR10; Flicker Safe; Reader Mode; DAS Mode (Dynamic Action Sync); Black Stabilizer; Smart Energy Saving Det brede 21:9-format, høj kontrast og HDR-understøttelse forbedrer produktivitet og synlighed i spil, mens øjenplejemoduser og energibesparende funktioner gør længere sessioner mere behagelige og effektive.

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 34WR50QK-B
EAN: 8806096199527
Varenr.: 3308721
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm ultrabred 34" LG 34WR50QK-B - WQHD, buet, 100 Hz
-8%2.299 kr
Før 2.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærm ultrabred 34" LG 34WR50QK-B - WQHD, buet, 100 Hz billede

Produktinformation

LG 34WR50QK-B - kurvet - 34" - VA - 3440 x 1440 @ 100 Hz - 300 cd/m² - 3000:1 - 5ms - 2xHDMI, DisplayPort - 100Hz - sRGB 99% - 8bitLG UltraWide 34WR50QK-B 34-tommers skærm giver en fordybende seeroplevelse med sit 21:9-billedformat og en opløsning på 3440 x 1440. Det buede skærmdesign forbedrer dybdeopfattelsen, hvilket gør den ideel til spil og multitasking. Denne skærm bruger TFT-teknologi med aktiv matrix og har en lysstyrke på 300 cd/m² og et kontrastforhold på 3000:1, hvilket sikrer levende og virkelighedstro billeder i en bred betragtningsvinkel. Uanset om du arbejder på komplicerede designs eller nyder film, giver de 178 graders horisontale og vertikale betragtningsvinkler fantastiske billeder fra stort set alle positioner. Yderligere funktioner omfatter Flicker Safe og Reader Mode, der hjælper med at reducere belastningen af øjnene ved længere tids brug. Skærmen har også Smart Energy Saving-teknologi til effektivt strømforbrug. Med DAS Mode til dynamisk handlingssynkronisering og Black Stabilizer til forbedret synlighed i mørke scener henvender denne skærm sig til både gamere og professionelle. Den er udstyret med HDMI- og DisplayPort-tilslutning sammen med en ergonomisk fod, der understøtter vippejusteringer for behagelige betragtningsvinkler.GenereltBacklight-teknologi: LED baglysDiagonal størrelse: 34"Dimensioner (B x D x H): 80.9 cm x 22.32 cm x 48.33 cm - med standerEgenskaber: BilledopdelingFlicker SafeReader ModeFactory CalibrationSmart Energy Saving-teknologiBlack StabilizerDAS Mode (Dynamic Action Sync)Factory Calibration ReportColor Weakness ModeOne Click StandSuper Resolution+HDR Effectauto-inpEnergiklasse: Klasse E...

Produktspecifikationer

Kategori: Skærme
Vægt: 15g
EAN: 8806096199527
Varenr.: 1831484
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm ultrabred 34" LG 34WR50QK-B - WQHD, buet, 100 Hz
-8%2.319 kr
Før 2.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LG 34WR50QK-B 34 VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz
2.679 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG 34WR50QK-B 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG 34WR50QK-B 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.963 kr1.963 krKøb
2Proshop DK2.017 kr2.017 krKøb
3Boligcenter DK2.299 kr2.299 krKøb
4Vivas DK2.319 kr2.479 krKøb
5Ultrashop2.679 kr2.679 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG 34WR50QK-B 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz

PriceData har fulgt prisen på LG 34WR50QK-B 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.772 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 2.222 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.961 kr.

Den nuværende pris på 1.963 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for LG 34WR50QK-B 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for LG 34WR50QK-B 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 20261.963 kr5 kr (0%)
9. maj 20261.958 kr5 kr (0%)
20. feb. 20261.963 kr179 kr (8%)
7. feb. 20262.142 kr186 kr (10%)
29. jan. 20261.956 kr143 kr (7%)
28. jan. 20262.099 kr143 kr (7%)
27. jan. 20261.956 kr7 kr (0%)
26. jan. 20261.949 kr273 kr (12%)
25. jan. 20262.222 kr273 kr (14%)
24. jan. 20261.949 kr177 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret