Gå til hovedindhold

MSI PRO MP341CQ - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 UWQHD @ 100 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort

MSIComputerskærmeEAN: 4719072960964
Pris fra 1.990 krtil 2.882 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 892 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.523 kr 14. maj

Sammenlign priser på MSI PRO MP341CQ - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 UWQHD @ 100 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1990 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
MSI 34" Curved gamingskærm PRO MP341CQ
1.990 kr
Til butik
MSI 34" Curved gamingskærm PRO MP341CQ billede

Produktinformation

MSI 34" Curved gamingskærm PRO MP341CQ - 3440x1440 VA, 100hz, 4ms, 3000:1, 1500R, 2xHDMI/DP - Skærme Skærme

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Skærme
Artikel nr.: Pro MP341CQ
EAN: 4719072960964
Varenr.: 1302442
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
MSI PRO MP341CQ 34 VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz
2.169 kr
Til butik
MSI PRO MP341CQ 34 VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz billede

Produktinformation

MSI PRO MP341CQ 34" UltraWide Monitor Oplev en ny dimension af produktivitet med MSI PRO MP341CQ, en imponerende 34-tommers UltraWide skærm med et skarpt 3440 x 1440 opløsning. Denne monitor er designet til professionelle brugere, der har brug for en bred...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Skærme & Displays
EAN: 4719072960964
Varenr.: 70455
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI PRO MP341CQ - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 UWQHD @ 100 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort
2.882 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI PRO MP341CQ - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 UWQHD @ 100 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI PRO MP341CQ - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 UWQHD @ 100 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK1.990 kr1.990 krKøb
2Ultrashop2.169 kr2.169 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.882 kr2.882 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI PRO MP341CQ - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 UWQHD @ 100 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort

PriceData har fulgt prisen på MSI PRO MP341CQ - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 UWQHD @ 100 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort i 152 dage. Laveste pris i perioden er 1.523 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 2.210 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.947 kr.

Den nuværende pris på 1.990 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for MSI PRO MP341CQ - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 UWQHD @ 100 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for MSI PRO MP341CQ - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 UWQHD @ 100 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 20261.990 kr467 kr (31%)
14. maj 20261.523 kr467 kr (23%)
13. maj 20261.990 kr463 kr (30%)
12. maj 20261.527 kr463 kr (23%)
10. maj 20261.990 kr460 kr (30%)
9. maj 20261.530 kr377 kr (20%)
8. maj 20261.907 kr5 kr (0%)
7. maj 20261.902 kr2 kr (0%)
6. maj 20261.904 kr5 kr (0%)
2. maj 20261.899 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret