Gå til hovedindhold

Philips 24E1N1300AE - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 1300:1 - 1 ms - HDMI, USB-C - højtalere - sort med tekstur

PhilipsComputerskærmeEAN: 8712581804268
Pris fra 891 krtil 1.219 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 328 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 853 kr 3. maj

Sammenlign priser på Philips 24E1N1300AE - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 1300:1 - 1 ms - HDMI, USB-C - højtalere - sort med tekstur og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 891 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 24E1N1300AE - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 1300:1 - 1 ms - HDMI, USB-C - højtalere - sort med tekstur
891 kr
Til butik
Philips 24E1N1300AE - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 1300:1 - 1 ms - HDMI, USB-C - højtalere - sort med tekstur billede

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skærme
Farve: 1
Artikel nr.: 24E1N1300AE/00
EAN: 8712581804268
Varenr.: 20615938
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" Philips 24E1N1300AE - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS
901 kr
Til butik
24" Philips 24E1N1300AE - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS billede

Produktinformation

Philips 24E1N1300AE/00 monitor designet til produktivt arbejde og flydende multimedieoplevelser, med IPS-panel for brede betragtningsvinkler og præcise farver. Størrelse: 24" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringshastighed: 100Hz Paneltype: IPS Tilslutning: HDMI, USB-C med strømforsyning, USB-hub Særlige funktioner: AMD Adaptive-Sync; 1 ms (MPRT); USB-hub; Højde- og tiltjustering Responsiv farvegengivelse, adaptiv synkronisering og USB-C-komfort effektiviserer arbejdsflow og forbedrer daglig underholdning og produktivitet.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 24E1N1300AE/00
EAN: 8712581804268
Varenr.: 3244860
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 24E1N1300AE 24" 1920 x 1080 (Full HD) HDMI USB-C 100Hz
942 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Philips 24E1N1300AE 24" Full HD IPS skærm - USB‑C 65 W, 100 Hz, sort
-5%1.029 kr
Før 1.079 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips 24E1N1300AE 24" Full HD IPS skærm - USB‑C 65 W, 100 Hz, sort
-5%1.049 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 24E1N1300AE 24 1920 x 1080 (Full HD) HDMI USB-C 100Hz
1.219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 24E1N1300AE - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 1300:1 - 1 ms - HDMI, USB-C - højtalere - sort med tekstur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 24E1N1300AE - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 1300:1 - 1 ms - HDMI, USB-C - højtalere - sort med tekstur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK891 kr930 krKøb
2Proshop DK901 kr940 krKøb
3CompuMail DK942 kr942 krKøb
4Boligcenter DK1.029 kr1.029 krKøb
5Vivas DK1.049 kr1.138 krKøb
6Ultrashop1.219 kr1.219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 24E1N1300AE - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 1300:1 - 1 ms - HDMI, USB-C - højtalere - sort med tekstur

PriceData har fulgt prisen på Philips 24E1N1300AE - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 1300:1 - 1 ms - HDMI, USB-C - højtalere - sort med tekstur i 144 dage. Laveste pris i perioden er 853 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 1.117 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 969 kr.

Den nuværende pris på 891 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 52 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Philips 24E1N1300AE - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 1300:1 - 1 ms - HDMI, USB-C - højtalere - sort med tekstur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Philips 24E1N1300AE - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 1300:1 - 1 ms - HDMI, USB-C - højtalere - sort med tekstur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026891 kr10 kr (1%)
2. jun. 2026901 kr42 kr (4%)
31. maj 2026943 kr1 kr (0%)
30. maj 2026942 kr2 kr (0%)
29. maj 2026940 kr51 kr (6%)
28. maj 2026889 kr32 kr (4%)
27. maj 2026857 kr2 kr (0%)
24. maj 2026855 kr1 kr (0%)
22. maj 2026854 kr1 kr (0%)
15. maj 2026855 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret