Gå til hovedindhold

Philips 1000 series 27E1N1800AE/00 computerskærm 68,6 cm (27) 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD LED Sort

PhilipsComputerskærmeEAN: 8712581805777
Pris fra 1.413 krtil 1.769 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 356 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.326 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Philips 1000 series 27E1N1800AE/00 computerskærm 68,6 cm (27) 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD LED Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1413 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 27E1N1800AE 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz
1.413 kr
Til butik
Philips 27E1N1800AE 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz billede

Produktinformation

Philips 27E1N1800AE - 1000 Series - LED-skærm - 27" - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: 27E1N1800AE/00
EAN: 8712581805777
Varenr.: 1002298945
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" Philips 27E1N1800AE - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS
1.560 kr
Til butik
27" Philips 27E1N1800AE - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS billede

Produktinformation

Philips 27E1N1800AE monitor tilbyder HDR-klare billeder og et IPS-panel for præcise farver og brede betragtningsvinkler, ideel til kreativt arbejde og daglig produktivitet. Størrelse: 27" Opløsning: 3840 x 2160 (4K) Opdateringshastighed: 60Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort Særlige funktioner: HDR10; AMD Adaptive-Sync; Højdejusterbar fod (HAS); 350 cd/m² brightness Høj dynamisk rækkevidde, præcis farvegengivelse og ergonomiske justeringer sikrer komfortable og pålidelige arbejdsforløb ved billedredigering, videoarbejde og kontorbrug.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 27E1N1800AE/00
EAN: 8712581805777
Varenr.: 3283777
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm Philips 27E1N1800AE 27" 4K IPS 60 Hz med HDMI/DisplayPort
-6%1.699 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærm Philips 27E1N1800AE 27" 4K IPS 60 Hz med HDMI/DisplayPort billede

Produktinformation

Philips 27E1N1800AE - 1000 Series - LED-skærm - 27" - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sortSe alle opgaver med denne skærm i 4K-kvalitet, som giver utroligt skarpe billeder. Desuden gør skærmens IPS-panel og grafik i HDR-kvalitet sammen med dens højdejusterbare stativ (HAS) den til en fantastisk skærm, der klarer alle opgaver.Skiftetasten til EasySelect-menuen giver hurtig adgang til menuen på skærmenDen diskret placerede skiftetast til EasySelect-menuen lader dig foretage hurtige og nemme tilpasninger af skærmindstillingerne i menuen på skærmen.LowBlue-tilstand og flimmerfri visning, der er behagelig for øjneneVores LowBlue-tilstand og flimmerfri teknologi er udviklet til at reducere belastning af øjnene og træthed, der ofte forårsages af mange timer foran skærmen.HDMI sikrer universelle digitale tilslutningsmulighederEn enhed med HDMI-udgang har al den nødvendige hardware til at modtage HDMI-input (High-Definition Multimedia Interface) Et HDMI-kabel muliggør video- og lydsignaler i høj kvalitet, der sendes via et enkelt kabel fra en PC eller en række andre AV-kilder (herunder set-top-bokse, DVD-afspillere, A/V-modtagere og videokameraer).UltraClear 4K UHD-opløsning (3840 x 2160), der giver præcisionDisse nyeste Philips-skærme anvender højtydende paneler til at levere 4K UHD-billeder (3840 x 2160) i ultraklar opløsning. Uanset om du er en krævende fagmand, der ønsker yderst detaljerede billeder til CAD-løsninger og bruger 3D-grafikprogrammer, eller er en økonomisk troldmand, der arbejder med en masse regneark, så vil Philips-skærme gøre dine billeder og grafik levende.IPS LED-vidvinkelteknologi giver nøjagtige billeder og farverIPS-skærme anvender avanceret teknologi, der giver dig ekstra brede betragtningsvinkler på 178/178 grader, så du kan se skærmen fra næsten enhver vinkel. I modsætning til al...

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skærme
Vægt: 5.8g
EAN: 8712581805777
Varenr.: 1809774
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm Philips 27E1N1800AE 27" 4K IPS 60 Hz med HDMI/DisplayPort
-5%1.719 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 27E1N1800AE 27 IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz
1.769 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 1000 series 27E1N1800AE/00 computerskærm 68,6 cm (27) 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD LED Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 1000 series 27E1N1800AE/00 computerskærm 68,6 cm (27) 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD LED Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.413 kr1.413 krKøb
2Proshop DK1.560 kr1.560 krKøb
3Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
4Vivas DK1.719 kr1.788 krKøb
5Ultrashop1.769 kr1.769 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 1000 series 27E1N1800AE/00 computerskærm 68,6 cm (27) 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD LED Sort

PriceData har fulgt prisen på Philips 1000 series 27E1N1800AE/00 computerskærm 68,6 cm (27) 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD LED Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.326 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 1.612 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.432 kr.

Den nuværende pris på 1.413 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 84 prisændringer for Philips 1000 series 27E1N1800AE/00 computerskærm 68,6 cm (27) 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD LED Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 84 prisændringer for Philips 1000 series 27E1N1800AE/00 computerskærm 68,6 cm (27) 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD LED Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.413 kr27 kr (2%)
20. maj 20261.440 kr33 kr (2%)
17. maj 20261.473 kr9 kr (1%)
15. maj 20261.482 kr9 kr (1%)
13. maj 20261.491 kr57 kr (4%)
10. maj 20261.434 kr31 kr (2%)
9. maj 20261.465 kr4 kr (0%)
7. maj 20261.461 kr41 kr (3%)
6. maj 20261.502 kr20 kr (1%)
1. maj 20261.482 kr71 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret