Gå til hovedindhold

Elo TouchSystems Elo 1991L - 90-Series - LED-skærm - 19 - åben ramme - touchscreen - 1280 x 1024 @ 60 Hz - 250 cd/m² - 1000:1 - 14 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - sort

Elo TouchSystemsComputerskærmeEAN: 0815335026003
Pris fra 4.883 krtil 4.906 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 23 kr (0% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Elo 1991L - 90-Series - LED-skærm - 19 - åben ramme - touchscreen - 1280 x 1024 @ 60 Hz - 250 cd/m² - 1000:1 - 14 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4883 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Elo 1991L 19" 1280 x 1024 VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 60Hz
4.883 kr
Til butik
Elo 1991L 19" 1280 x 1024 VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 60Hz billede

Produktinformation

Elo 1991L - 90-Series - LED-skærm - 19" - åben ramme - touchscreen - 1280 x 1024 @ 60 Hz - 250 cd/m² - 1000:1 - 14 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: E331019
EAN: 0815335026003
Varenr.: 992610738
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elo 1991L - 90-Series - LED-skærm - 19 - åben ramme - touchscreen - 1280 x 1024 @ 60 Hz - 250 cd/m² - 1000:1 - 14 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - sort
4.906 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elo 1991L - 1280x1024 - 60Hz - LED
4.906 kr
Til butik
Elo 1991L - 1280x1024 - 60Hz - LED billede

Produktinformation

Elo 1991L er designet til touchscreen produktivitet og interaktive applikationer med en 19" LED-skærm. Skærmstørrelse: 19" Opløsning: 1280x1024 Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: LED Lysstyrke: 250 cd/m² Anslutninger: HDMI, VGA, DisplayPort, Ethernet Særlige funktioner: Touchscreen, Energiklasse ADenne skærm har billedformat 5:4 og understøtter 16,7 millioner farver. Den passer til miljøer, der kræver touchscreen interaktion og standard kontorforbindelser med indbygget Ethernet.

Produktspecifikationer

Mærke: Elo
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: E331019
EAN: 0815335026003
Varenr.: 2611332

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elo 1991L - 90-Series - LED-skærm - 19 - åben ramme - touchscreen - 1280 x 1024 @ 60 Hz - 250 cd/m² - 1000:1 - 14 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elo 1991L - 90-Series - LED-skærm - 19 - åben ramme - touchscreen - 1280 x 1024 @ 60 Hz - 250 cd/m² - 1000:1 - 14 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.883 kr4.883 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.906 kr4.906 krKøb
3Proshop DK4.906 kr4.906 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Elo 1991L - 90-Series - LED-skærm - 19 - åben ramme - touchscreen - 1280 x 1024 @ 60 Hz - 250 cd/m² - 1000:1 - 14 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - sort

PriceData har fulgt prisen på Elo 1991L - 90-Series - LED-skærm - 19 - åben ramme - touchscreen - 1280 x 1024 @ 60 Hz - 250 cd/m² - 1000:1 - 14 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - sort i 174 dage. Laveste pris i perioden er 4.692 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 5.502 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.929 kr.

Den nuværende pris på 4.883 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Elo 1991L - 90-Series - LED-skærm - 19 - åben ramme - touchscreen - 1280 x 1024 @ 60 Hz - 250 cd/m² - 1000:1 - 14 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Elo 1991L - 90-Series - LED-skærm - 19 - åben ramme - touchscreen - 1280 x 1024 @ 60 Hz - 250 cd/m² - 1000:1 - 14 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20264.883 kr2 kr (0%)
26. maj 20264.885 kr23 kr (0%)
25. maj 20264.908 kr22 kr (0%)
24. maj 20264.930 kr202 kr (4%)
23. maj 20265.132 kr224 kr (5%)
22. maj 20264.908 kr594 kr (11%)
21. maj 20265.502 kr594 kr (12%)
26. apr. 20264.908 kr23 kr (0%)
25. apr. 20264.885 kr2 kr (0%)
18. apr. 20264.883 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret