Gå til hovedindhold

Philips 2000 Series NA231 - Varmluftsrister - 6.2 liter - 1.7 kW - sort/ sølv

PhilipsKøkkenudstyrEAN: 8720389035074
Pris fra 596 krtil 893 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 297 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips 2000 Series NA231 - Varmluftsrister - 6.2 liter - 1.7 kW - sort/ sølv og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 596 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 2000 Series NA231 Airfryer 1.7kW Sort/ sølv
596 kr
Til butik
Philips 2000 Series NA231 Airfryer 1.7kW Sort/ sølv billede

Produktinformation

Philips 2000 Series NA231 - Varmluftsrister - 6.2 liter - 1.7 kW - sort/ sølv

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: NA231/00
EAN: 8720389035074
Varenr.: 1001918841
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 2000 Series NA231 - hot air fryer - black / silver
647 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 2000 Series NA231 - Varmluftsrister - 6.2 liter - 1.7 kW - sort/ sølv
744 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Airfryer - Philips 2000 Series NA231, 6,2 l, 1.700 W, sort/sølv
-16%749 kr
Før 894 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Airfryer - Philips 2000 Series NA231, 6,2 l, 1.700 W, sort/sølv
-16%769 kr
Før 914 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 2000 Series NA231 Airfryer 1.7kW Sort/ sølv
829 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Philips 2000 Series Airfryer NA231/00
891 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips 2000 Series NA231/00 airfryer, 6,2 l
893 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 2000 Series NA231 - Varmluftsrister - 6.2 liter - 1.7 kW - sort/ sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 2000 Series NA231 - Varmluftsrister - 6.2 liter - 1.7 kW - sort/ sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK596 kr596 krKøb
2Proshop DK647 kr686 krKøb
3CS MEGASTORE DK744 kr783 krKøb
4Boligcenter DK749 kr749 krKøb
5Vivas DK769 kr838 krKøb
6Ultrashop829 kr829 krKøb
7Komplett DK891 kr891 krKøb
8Teknikproffset DK893 kr962 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 2000 Series NA231 - Varmluftsrister - 6.2 liter - 1.7 kW - sort/ sølv

PriceData har fulgt prisen på Philips 2000 Series NA231 - Varmluftsrister - 6.2 liter - 1.7 kW - sort/ sølv i 123 dage. Laveste pris i perioden er 596 kr (registreret d. 18. februar 2026), højeste er 716 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 674 kr.

Den nuværende pris på 596 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 53 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Philips 2000 Series NA231 - Varmluftsrister - 6.2 liter - 1.7 kW - sort/ sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Philips 2000 Series NA231 - Varmluftsrister - 6.2 liter - 1.7 kW - sort/ sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026596 kr45 kr (7%)
27. maj 2026641 kr1 kr (0%)
24. maj 2026640 kr4 kr (1%)
23. maj 2026644 kr15 kr (2%)
21. maj 2026629 kr1 kr (0%)
20. maj 2026630 kr9 kr (1%)
19. maj 2026639 kr24 kr (4%)
18. maj 2026663 kr6 kr (1%)
17. maj 2026669 kr6 kr (1%)
15. maj 2026663 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret