Gå til hovedindhold

Philips 2000 Series NA220 - Varmluftsrister - 4.2 liter - 1.5 kW - sort

PhilipsKøkkenudstyrRapidAir teknologiFamiliekøkkenEAN: 8720389034848

Philips Airfryer XXL med 4,2L kapacitet og RapidAir teknologi. 9 forudindstillede programmer, digital display og opvaskemaskinesikre dele. Perfekt til familier. Læs mere

Pris fra 582 krtil 779 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 197 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 542 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Philips 2000 Series NA220 - Varmluftsrister - 4.2 liter - 1.5 kW - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 582 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 2000 Series NA220 Airfryer 1.5kW Sort
582 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Airfryer 2000 Series 4.2L NA220/00
582 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 2000 Series NA220 - Varmluftsrister - 4.2 liter - 1.5 kW - sort
604 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 2000 Series NA220 Airfryer 1.5kW Sort
719 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Philips 2000 Series NA220/00 airfryer - 4,2 l, 1.500 W, sort
-3%759 kr
Før 779 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Philips NA220/00 Airfryer 2000 Series 4.2L
759 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips 2000 Series NA220/00 airfryer - 4,2 l, 1.500 W, sort
-3%779 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 2000 Series NA220 - Varmluftsrister - 4.2 liter - 1.5 kW - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 2000 Series NA220 - Varmluftsrister - 4.2 liter - 1.5 kW - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK582 kr582 krKøb
2Proshop DK582 kr621 krKøb
3CS MEGASTORE DK604 kr643 krKøb
4Ultrashop719 kr719 krKøb
5Boligcenter DK759 kr759 krKøb
6Butik24 DK759 kr759 krKøb
7Vivas DK779 kr858 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Philips Airfryer XXL HD9741/28 4,2 Liter

Philips

Philips Airfryer XXL med 4,2L kapacitet og RapidAir teknologi. 9 forudindstillede programmer, digital display og opvaskemaskinesikre dele. Perfekt til familier.

• Familiekøkken
• RapidAir teknologi

Beskrivelse

Philips Airfryer XXL HD9741/28 er den ultimative løsning til sund og hurtig madlavning. Med sin imponerende 4,2 liter kapacitet kan den tilberede mad til op til 5 personer på én gang. Den revolutionære RapidAir-teknologi cirkulerer varm luft rundt om maden med hastigheder op til 320 km/t, hvilket sikrer en perfekt sprød tekstur udenpå og mør konsistens indeni - alt sammen uden brug af olie. Med 9 forudindstillede programmer, digital touchscreen og temperaturer op til 200°C gør den madlavning nemt og bekvemt. De opvaskemaskinesikre dele og anti-slip fødder gør rengøring og brug sikkert og enkelt. Ideelt til familier der ønsker sundere alternativer til traditionel friturering.

Specifikationer

Timer:Ja
Vægt:3,51 kg
Effekt:1500W
Display:Digital touchscreen
Kapacitet:4,2 liter
Materiale:Plast og metal
Spænding:220-240V
Teknologi:RapidAir-teknologi
Programmer:9 forudindstillede
Produktmål:27,3 × 36,8 × 29,3 cm
Ledningslængde:0,8 meter
Anti-slip fødder:Ja
Temperaturområde:op til 200°C
Opvaskemaskinesikre dele:Ja

Ofte stillede spørgsmål5 spørgsmål

Hvor meget mad kan Philips Airfryer XXL tilberede på én gang?

Med sin 4,2 liter kapacitet kan airfryeren tilberede mad til op til 5 personer. Den er perfekt til familier og større portioner.

Hvordan fungerer RapidAir-teknologien?

RapidAir-teknologien cirkulerer varm luft rundt om maden med hastigheder op til 320 km/t. Dette sikrer en jævn varmefordeling og giver sprød tekstur uden brug af olie.

Kan alle dele vaskes i opvaskemaskinen?

Ja, kurven og andre aftagelige dele er opvaskemaskinesikre, hvilket gør rengøring meget nemt og bekvemt.

Hvilke programmer har airfryeren?

Airfryeren har 9 forudindstillede programmer til forskellige typer mad, plus mulighed for manuel temperatur- og tidsindstilling via det digitale touchscreen.

Er den sikker at bruge på alle overflader?

Ja, airfryeren er udstyret med anti-slip fødder og cool-touch håndtag for sikker brug. Den er også designet til at være varmebestandig udvendigt.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 2000 Series NA220 - Varmluftsrister - 4.2 liter - 1.5 kW - sort

PriceData har fulgt prisen på Philips 2000 Series NA220 - Varmluftsrister - 4.2 liter - 1.5 kW - sort i 180 dage. Laveste pris i perioden er 542 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 679,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 581 kr.

Den nuværende pris på 582 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Philips 2000 Series NA220 - Varmluftsrister - 4.2 liter - 1.5 kW - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Philips 2000 Series NA220 - Varmluftsrister - 4.2 liter - 1.5 kW - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026582 kr29 kr (5%)
11. maj 2026553 kr12 kr (2%)
9. maj 2026565 kr11 kr (2%)
2. maj 2026554 kr12 kr (2%)
30. apr. 2026542 kr1 kr (0%)
28. apr. 2026543 kr5 kr (1%)
27. apr. 2026548 kr18 kr (3%)
26. apr. 2026566 kr24 kr (4%)
25. apr. 2026542 kr42 kr (7%)
19. apr. 2026584 kr13 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret