Gå til hovedindhold

DeLonghi De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.BG - Kedel - 1.7 liter - 2 kW - fløde

DeLonghiKøkkenudstyrEAN: 8004399771970
Pris fra 484 krtil 619 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 135 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 483 kr 22. apr.

Sammenlign priser på De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.BG - Kedel - 1.7 liter - 2 kW - fløde og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 484 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
De'Longhi Icona Vintage Elkedel 1.7liter 2kW Cream
484 kr
Til butik
De'Longhi Icona Vintage Elkedel 1.7liter 2kW Cream billede

Produktinformation

De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.BG - Kedel - 1.7 liter - 2 kW - fløde

Produktspecifikationer

Mærke: DeLonghi
Artikel nr.: KBOV 2001.BG
EAN: 8004399771970
Varenr.: 988773610
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.BG - Kedel - 1.7 liter - 2 kW - fløde
503 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Delonghi Vattenkokare Icona Vintage Bei
-21%555 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Delonghi Vattenkokare Icona Vintage Bei billede

Produktinformation

En elegant, klassisk vattenkokare i italiensk retrodesign som är gjord i rostfritt stål, Basplattan som går att rotera i 360° kan lossas helt för trådlös användning och kalkfiltret kan tas bort för enkel rengöring. Vattenkokaren stängs av automatiskt efter uppkokning, när du tar av vattenkannan från plattan eller har för lite eller inget vatten i vattenkokaren för att undvika torrkokning. Kapacitet: 1,7 liter, Material: Rostfritt stål.

Produktspecifikationer

Mærke: Delonghi
Kategori: Elkedel
EAN: 8004399771970
Varenr.: A17739
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeLonghi Elkedel Icona Vintage - KBOV 2001 - Beige - 2000 W
574 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elkedel De’Longhi Icona Vintage 1,7 l - fløde
-5%589 kr
Før 619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elkedel De’Longhi Icona Vintage 1,7 l - fløde
-5%609 kr
Før 639 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
De'Longhi Icona Vintage Elkedel 1.7liter 2kW Cream
619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.BG - Kedel - 1.7 liter - 2 kW - fløde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.BG - Kedel - 1.7 liter - 2 kW - fløde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK484 kr484 krKøb
2CS MEGASTORE DK503 kr542 krKøb
3Teknikproffset DK555 kr614 krKøb
4Proshop DK574 kr613 krKøb
5Boligcenter DK589 kr589 krKøb
6Vivas DK609 kr678 krKøb
7Ultrashop619 kr619 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.BG - Kedel - 1.7 liter - 2 kW - fløde

PriceData har fulgt prisen på De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.BG - Kedel - 1.7 liter - 2 kW - fløde i 142 dage. Laveste pris i perioden er 483 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 596 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 513 kr.

Den nuværende pris på 484 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 63 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.BG - Kedel - 1.7 liter - 2 kW - fløde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.BG - Kedel - 1.7 liter - 2 kW - fløde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. apr. 2026484 kr1 kr (0%)
22. apr. 2026483 kr3 kr (1%)
21. apr. 2026486 kr4 kr (1%)
20. apr. 2026490 kr5 kr (1%)
19. apr. 2026485 kr7 kr (1%)
18. apr. 2026492 kr9 kr (2%)
17. apr. 2026483 kr4 kr (1%)
16. apr. 2026487 kr2 kr (0%)
15. apr. 2026485 kr3 kr (1%)
14. apr. 2026488 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret