Gå til hovedindhold

DeLonghi De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.GR - Kedel - 1.7 liter - 2 kW - oliven

DeLonghiKøkkenudstyrEAN: 8004399771987
Pris fra 507 krtil 829 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 322 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 480 kr 18. maj

Sammenlign priser på De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.GR - Kedel - 1.7 liter - 2 kW - oliven og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 507 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
De'Longhi Icona Vintage Elkedel 1.7liter 2kW Oliven
507 kr
Til butik
De'Longhi Icona Vintage Elkedel 1.7liter 2kW Oliven billede

Produktinformation

De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.GR - Kedel - 1.7 liter - 2 kW - oliven

Produktspecifikationer

Mærke: DeLonghi
Artikel nr.: KBOV2001.GR
EAN: 8004399771987
Varenr.: 988837812
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeLonghi Elkedel Icona Vintage - KBOV 2001 - Oliven - 2000 W
507 kr
Til butik
DeLonghi Elkedel Icona Vintage - KBOV 2001 - Oliven - 2000 W billede

Produktinformation

Elkedel med 1.7L kapacitet, 2000W effekt og en Icona Vintage olivenfinish med 360° drejefod for ledningsfri bekvemmelighed. DeLonghi Elkedel Icona Vintage - KBOV 2001 - Olive - 2000 W kombinerer italiensk-inspireret design med praktiske hverdagsfunktioner som vandstandsindikator, fladt varmeelement i rustfrit stål og et aftageligt, vaskbart kalkfilter. 1.7 liter volumen 2000W (2 kW) effekt 360° drejefod med aftagelig base til ledningsfri hældning Vandstandsindikator Fladt varmeelement i rustfrit stål med skjult element Sikkerhedsbeskyttelse i tre niveauer med automatisk slukning og termisk afbryder Aftageligt, vaskbart kalkfilter Ledningsopbevaring og skridsikre fødder Bygget til at se iøjnefaldende ud på køkkenbordet, samtidig med at den leverer sikker og effektiv kogning til daglige te- og kafferutiner.

Produktspecifikationer

Mærke: DeLonghi
Kategori: Elkedel
Artikel nr.: KBOV 2001 GR
EAN: 8004399771987
Varenr.: 2434706
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.GR - Kedel - 1.7 liter - 2 kW - oliven
511 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elkedel DeLonghi KBOV 2001.GR 1,7 l - grøn, 2.000 W
589 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elkedel DeLonghi KBOV 2001.GR 1,7 l - grøn, 2.000 W
609 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
De'Longhi Icona Vintage Elkedel 1.7liter 2kW Oliven
619 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kedel Icona Vintage Grøn KBOV2001.GR
-14%829 kr
Før 959 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.GR - Kedel - 1.7 liter - 2 kW - oliven koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.GR - Kedel - 1.7 liter - 2 kW - oliven koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK507 kr507 krKøb
2Proshop DK507 kr546 krKøb
3CS MEGASTORE DK511 kr550 krKøb
4Boligcenter DK589 kr589 krKøb
5Vivas DK609 kr688 krKøb
6Ultrashop619 kr619 krKøb
7Estore DK829 kr829 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.GR - Kedel - 1.7 liter - 2 kW - oliven

PriceData har fulgt prisen på De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.GR - Kedel - 1.7 liter - 2 kW - oliven i 182 dage. Laveste pris i perioden er 477 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 566 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 515 kr.

Den nuværende pris på 507 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 66 prisændringer for De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.GR - Kedel - 1.7 liter - 2 kW - oliven. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 66 prisændringer for De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.GR - Kedel - 1.7 liter - 2 kW - oliven de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026507 kr23 kr (5%)
29. maj 2026484 kr3 kr (1%)
23. maj 2026481 kr3 kr (1%)
22. maj 2026484 kr17 kr (3%)
21. maj 2026501 kr17 kr (4%)
20. maj 2026484 kr4 kr (1%)
18. maj 2026480 kr26 kr (5%)
17. maj 2026506 kr6 kr (1%)
16. maj 2026500 kr1 kr (0%)
15. maj 2026501 kr20 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret