Gå til hovedindhold

Philips 2000 series 27E2N2500/00 computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD LCD Sort

PhilipsComputerskærmeEAN: 8721038004472
Pris fra 963 krtil 1.638 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 675 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips 2000 series 27E2N2500/00 computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD LCD Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 963 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 2000 series 27E2N2500/00 27" IPS 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 120 Hz
963 kr
Til butik
Philips 2000 series 27E2N2500/00 27" IPS 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 120 Hz billede

Produktinformation

Philips 27E2N2500 - 2000 Series - LED-skærm - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - HDR10 - 4 ms - HDMI, DisplayPort - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: 27E2N2500/00
EAN: 8721038004472
Varenr.: 1003485914
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" Philips 2000 Series 27E2N2500 - 2560x1440 (QHD) - 120Hz - IPS
1.004 kr
Til butik
27" Philips 2000 Series 27E2N2500 - 2560x1440 (QHD) - 120Hz - IPS billede

Produktinformation

Philips 27E2N2500/00 monitor leverer præcise farver og hurtig ydeevne til produktivitet og kreativt arbejde, med et IPS-panel for brede betragtningsvinkler. Størrelse: 27" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringshastighed: 120Hz Paneltype: IPS Tilslutning: HDMI, DisplayPort Særlige funktioner: VESA Adaptive-Sync; HDR10; 1 ms (MPRT) Adaptive sync, HDR-understøttelse og hurtig bevægelseshåndtering forbedrer klarhed og flydende gengivelse ved multitasking, videoafspilning og detaljeret kreativt arbejde.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 27E2N2500/00
EAN: 8721038004472
Varenr.: 3401704
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 27" Philips 2000-serien 27E2N2500 - IPS QHD 120 Hz
-8%1.209 kr
Før 1.309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærm 27" Philips 2000-serien 27E2N2500 - IPS QHD 120 Hz billede

Produktinformation

Philips 2000 series 27E2N2500/00. Skærm diagonal: 68,6 cm (27"), Skærmopløsning: 2560 x 1440 pixel, HD-type: Quad HD, Skærmteknologi: LCD, Responstid: 4 ms, Naturligt aspektforhold: 16:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. VESA montering. Produktfarve: SortDisplayAntirefleksskærm: JaBerøringsskærm: IngenDDC/CI: JaDynamisk kontrastforhold marketing navn: Mega Infinity DCRHD-type: Quad HDHDR-teknologi (High Dynamic Range): High Dynamic Range 10 (HDR10)High Dynamic Range (HDR) understøttet: JaHorisontal scanningsområde: 30 - 140 kHzKontrastforhold (typisk): 1500:1LED-baggrundsbelysning: JaMaksimal opdateringshastighed: 120 HzMålingstype af responstid: GTG (Gray to Gray)Naturligt aspektforhold: 16:9Overfladehårdhed: 3HPaneltype: IPSPixel pitch: 02331 x 02331 mmPixeltæthed: 109 ppiResponstid: 4 msSkærm diagonal: 68,6 cm (27")Skærm diagonal (metrisk): 68,6 cmSkærm form: FladSkærmens lysstyrke (typisk): 300 cd/m²Skærmopløsning: 2560 x 1440 pixelSkærmteknologi: LCDSvartid (MPRT): 1 msSynlig størrelse, horisontal: 59,7 cmSynlig størrelse, vertikal: 33,6 cmSynsvinkel, horisontal: 178°Synsvinkel, vertikal: 178°

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skærme
Vægt: 7g
EAN: 8721038004472
Varenr.: 1862788
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 27" Philips 2000-serien 27E2N2500 - IPS QHD 120 Hz
-8%1.229 kr
Før 1.329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 2000 series 27E2N2500/00 27 IPS 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 120 Hz
1.289 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips 2000 series 27E2N2500/00 computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD LCD Sort
1.638 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 2000 series 27E2N2500/00 computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD LCD Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 2000 series 27E2N2500/00 computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD LCD Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK963 kr963 krKøb
2Proshop DK1.004 kr1.004 krKøb
3Boligcenter DK1.209 kr1.209 krKøb
4Vivas DK1.229 kr1.298 krKøb
5Ultrashop1.289 kr1.289 krKøb
6Superprice.dk1.638 kr1.638 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 2000 series 27E2N2500/00 computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD LCD Sort

PriceData har fulgt prisen på Philips 2000 series 27E2N2500/00 computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD LCD Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 909 kr (registreret d. 25. januar 2026), højeste er 1.129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.027 kr.

Den nuværende pris på 963 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 82 prisændringer for Philips 2000 series 27E2N2500/00 computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD LCD Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 82 prisændringer for Philips 2000 series 27E2N2500/00 computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD LCD Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026963 kr5 kr (1%)
24. maj 2026968 kr6 kr (1%)
23. maj 2026974 kr38 kr (4%)
22. maj 20261.012 kr15 kr (1%)
20. maj 20261.027 kr40 kr (4%)
19. maj 20261.067 kr24 kr (2%)
18. maj 20261.091 kr32 kr (3%)
17. maj 20261.059 kr32 kr (3%)
14. maj 20261.091 kr44 kr (4%)
12. maj 20261.047 kr24 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret