Gå til hovedindhold

Philips 1000 series 24E2N1100LB/00 computerskærm 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort

PhilipsComputerskærmeEAN: 8721038000351
Pris fra 569 krtil 838 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 269 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 541 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Philips 1000 series 24E2N1100LB/00 computerskærm 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 569 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 24E2N1100LB 24" VA 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 100Hz
569 kr
Til butik
Philips 24E2N1100LB 24" VA 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 100Hz billede

Produktinformation

Philips 24E2N1100LB - 1000 Series - LED-skærm - 24" (23.8" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - VA - 250 cd/m² - 4000:1 - 4 ms - HDMI, VGA - sort med tekstur

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: 24E2N1100LB/00
EAN: 8721038000351
Varenr.: 1003138929
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 24" Philips 24E2N1100LB Full HD VA 100 Hz HDMI/VGA
-2%649 kr
Før 659 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærm 24" Philips 24E2N1100LB Full HD VA 100 Hz HDMI/VGA billede

Produktinformation

Philips 24E2N1100LB - 1000 Series - LED-skærm - 24" (23.8" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - VA - 250 cd/m² - 4000:1 - 4 ms - HDMI, VGA - sort med teksturDenne skærm er spækket med funktioner, der gør det muligt at arbejde med absolut præcision. Med Full HD-opløsning og en opdateringshastighed på 100 Hz og 1 ms MPRT viser denne skærm detaljerede billeder med den bedste definition.GenereltAdaptive-Sync teknologi: VESA Adaptive-SyncBacklight-teknologi: WLEDDiagonal størrelse: 24"Dimensioner (B x D x H): 54.1 cm x 18 cm x 41.6 cm - med standerEgenskaber: Sync-on-greensRGB farvestyringSmartContrastSmartImageMega Infinity Dynamic Contrast RatioFlicker Free-teknologiWide Viewing AngleEasyReadLowBlue ModeEnergiklasse: Klasse EEnergimærke QR-kode URL: Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2027199Farve: Sort med teksturFarve support: 16,7 millioner farverFormatforhold: 16:9Kontrastforhold: 4000:1Lodret opdateringshastighed: 48 - 100 HzLodret synsvinkel: 178Lysstyrke: 250 cd/m²OSD sprog: UngarskTjekkiskKinesisk (traditionelt)Kinesisk (forenklet)UkraniskBrasiliansk portugisiskEngelskTyskFranskItalienskPortugisiskPolishFinskSvenskRussiskSpanskHollandskGræskTyrkiskJapanskKoreanskPaneltype: VA

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skærme
Vægt: 4.25g
EAN: 8721038000351
Varenr.: 1841579
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 24" Philips 24E2N1100LB Full HD VA 100 Hz HDMI/VGA
-1%669 kr
Før 679 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærm 24" Philips 24E2N1100LB Full HD VA 100 Hz HDMI/VGA billede

Produktinformation

Philips 24E2N1100LB - 1000 Series - LED-skærm - 24" (23.8" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - VA - 250 cd/m² - 4000:1 - 4 ms - HDMI, VGA - sort med teksturDenne skærm er spækket med funktioner, der gør det muligt at arbejde med absolut præcision. Med Full HD-opløsning og en opdateringshastighed på 100 Hz og 1 ms MPRT viser denne skærm detaljerede billeder med den bedste definition.GenereltAdaptive-Sync teknologi: VESA Adaptive-SyncBacklight-teknologi: WLEDDiagonal størrelse: 24"Dimensioner (B x D x H): 54.1 cm x 18 cm x 41.6 cm - med standerEgenskaber: Sync-on-greensRGB farvestyringSmartContrastSmartImageMega Infinity Dynamic Contrast RatioFlicker Free-teknologiWide Viewing AngleEasyReadLowBlue ModeEnergiklasse: Klasse EEnergimærke QR-kode URL: Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2027199Farve: Sort med teksturFarve support: 16,7 millioner farverFormatforhold: 16:9Kontrastforhold: 4000:1Lodret opdateringshastighed: 48 - 100 HzLodret synsvinkel: 178Lysstyrke: 250 cd/m²OSD sprog: UngarskTjekkiskKinesisk (traditionelt)Kinesisk (forenklet)UkraniskBrasiliansk portugisiskEngelskTyskFranskItalienskPortugisiskPolishFinskSvenskRussiskSpanskHollandskGræskTyrkiskJapanskKoreanskPaneltype: VAPixel Pitch: 0.2745 mmPixel pr. tomme: 92.56Responstid: 4 ms (grå-til-grå)Skærmbelægning: Dis 25 %, anti-glare 3H hardnessSkærmtype: LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriksStandard opløsning: Full HD (1080p) 1920 x 1080 (VGA: 60 Hz, HDMI: 100 Hz)Synlig diameter: 23.8"Vandret opdateringshastighed: 30 - 115 kHzVandret synsvinkel: 178Vægt: 2.44 kgForbindelseInterface: HDMI (HDCP 1.4) | VGAMekaniskJusteringer til display-position: TiltTiltvinkel: -5/20VESA-monteringsinterface: 100 x 100 mmDiverseEgenskaber: Slot sikkerhedslås (kabel lås sælges separat)Medfølgende ledninger: 1 x HDMI-kabelMTBF (forventet tid mellem fejl): 50,000 time(r)Overensstemmelsesstandarder: Plug and PlayFCC Klasse B-certificeretICES-003CBDDC/CIRoHSTUV BauartEMFEACKviksølv-friEAEU RoHSUKCASikkerhedsåbningstype: Kensington-sikkerhedsåbningEffektIndgangspænding: AC 100-240 V (50/60 Hz)Strømforbrug (fra-tilstand): 0.3 WattStrømforbrug (Typisk): 17.7 WattStrømforbrug SDR (Til-tilstand): 18 kWh/1000 tStrømforbrugs-stand by: 0.5 WattProgrammer / SystemkravOS nødvendig: Apple MacOS, Microsoft Windows 10 / 11Mål og vægtDimensioner & vægt detaljer: Med stander - bredde: 54.1 cm - dybde: 18 cm - højde: 41.6 cm - vægt: 2.44 kg | Uden stander - bredde: 54.1 cm - dybde: 3.4 cm - højde: 32.2 cm - vægt: 2.16 kgMål & vægt (forsendelse)Bredde ved forsendelse: 61 cmDybde ved forsendelse: 12.6 cmHøjde ved forsendelse: 37.8 cmVægt ved forsendelse: 4.63 kgMiljømæssige parametreFugtighedsgrad ved brug: 20 - 80%Maks. driftstemperatur: 40 °CMin. driftstemperatur: 0 °C...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skærme
Vægt: 4.25g
EAN: 8721038000351
Varenr.: 1841579
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" Philips 24E2N1100LB - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - VA
672 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 24E2N1100LB 24 VA 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 100Hz
689 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips 1000 series 24E2N1100LB/00 computerskærm 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort
838 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 1000 series 24E2N1100LB/00 computerskærm 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 1000 series 24E2N1100LB/00 computerskærm 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK569 kr569 krKøb
2Boligcenter DK649 kr649 krKøb
3Vivas DK669 kr738 krKøb
4Proshop DK672 kr711 krKøb
5Ultrashop689 kr689 krKøb
6Superprice.dk838 kr838 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 1000 series 24E2N1100LB/00 computerskærm 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort

PriceData har fulgt prisen på Philips 1000 series 24E2N1100LB/00 computerskærm 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort i 111 dage. Laveste pris i perioden er 522 kr (registreret d. 15. februar 2026), højeste er 579 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 557 kr.

Den nuværende pris på 569 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 58 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Philips 1000 series 24E2N1100LB/00 computerskærm 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Philips 1000 series 24E2N1100LB/00 computerskærm 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026569 kr4 kr (1%)
26. maj 2026573 kr8 kr (1%)
25. maj 2026565 kr3 kr (1%)
24. maj 2026568 kr4 kr (1%)
23. maj 2026572 kr4 kr (1%)
22. maj 2026576 kr8 kr (1%)
19. maj 2026568 kr4 kr (1%)
17. maj 2026572 kr8 kr (1%)
16. maj 2026564 kr11 kr (2%)
15. maj 2026575 kr18 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret