Gå til hovedindhold

Pettinaroli TEA kuglehane m/T greb 52EUR/1 muffe/nippel 1"

PettinaroliSanitetEAN: 8016603212643
Pris fra 157 krtil 219 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 62 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 134 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Pettinaroli TEA kuglehane m/T greb 52EUR/1 muffe/nippel 1" og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 157 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Pettinaroli kuglehane med t greb muffe/nippel 52/1 1
157 kr
Til butik
Pettinaroli kuglehane med t greb muffe/nippel 52/1 1 billede

Produktinformation

Kraftig kuglehane med fuldt gennemløb. TEA overfladebehandling. Muffe/nippel. Rødt T-greb.

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 5
EAN: 8016603212643
Varenr.: 242790
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pettinaroli TEA kuglehane m/T greb 52EUR/1 muffe/nippel 1
164 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Pettinaroli TEA kuglehane m/T greb 52EUR/1 muffe/nippel 1"
165 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Pettinaroli 1" TEA kuglehane med T-greb, muffe/nippel
165,54 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pettinaroli kuglehane med T-greb muffe/nippel 1"
209 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Pettinaroli kuglehane m/t-greb 1" Muffe/Nippel
215 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Pettinaroli stopventil med T-greb 1" muffe/nippel
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pettinaroli TEA kuglehane m/T greb 52EUR/1 muffe/nippel 1" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pettinaroli TEA kuglehane m/T greb 52EUR/1 muffe/nippel 1" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk157 kr157 krKøb
2CS MEGASTORE DK164 kr203 krKøb
3WATTOO.DK165 kr165 krKøb
4EL-GROSSISTEN165,54 kr165,54 krKøb
5LavprisVVS209 kr209 krKøb
6BilligVVS DK215 kr215 krKøb
7CompletVVS219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pettinaroli TEA kuglehane m/T greb 52EUR/1 muffe/nippel 1"

PriceData har fulgt prisen på Pettinaroli TEA kuglehane m/T greb 52EUR/1 muffe/nippel 1" i 183 dage. Laveste pris i perioden er 133 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 175 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 159 kr.

Den nuværende pris på 157 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 14% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Pettinaroli TEA kuglehane m/T greb 52EUR/1 muffe/nippel 1". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Pettinaroli TEA kuglehane m/T greb 52EUR/1 muffe/nippel 1" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026157 kr7 kr (4%)
21. maj 2026164 kr1 kr (1%)
20. maj 2026165 kr
18. maj 2026165,54 kr
17. maj 2026165 kr26,79 kr (19%)
14. maj 2026138,21 kr4,21 kr (3%)
15. apr. 2026134 kr5 kr (4%)
9. apr. 2026139 kr1 kr (1%)
5. apr. 2026138 kr1 kr (1%)
22. mar. 2026139 kr25 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret