Gå til hovedindhold

Pettinaroli 1/2" TEA kuglehane med T-greb, nippel/nippel

PettinaroliSanitetEAN: 8016603219895
Pris fra 79,34 krtil 109 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 29,66 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 66,29 kr 10. maj

Sammenlign priser på Pettinaroli 1/2" TEA kuglehane med T-greb, nippel/nippel og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79.34 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Pettinaroli 1/2" TEA kuglehane med T-greb, nippel/nippel
79,34 kr
Til butik
Pettinaroli 1/2" TEA kuglehane med T-greb, nippel/nippel billede

Produktinformation

Pettinaroli 1/2" TEA kuglehane med T-greb, nippel/nippel

Produktspecifikationer

EAN: 8016603219895
Varenr.: 15843311714639
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Pettinaroli kuglehane med t greb nippel 52/2 1/2
80 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Pettinaroli TEA kuglehane m/T greb 52EUR/2 nippel 1/2"
81,5 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pettinaroli kuglehane med T-greb nippel/nippel 1/2"
99 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Pettinaroli kuglehane m/t-greb 1/2" Nippel/Nippel
109 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Pettinaroli stopventil med T-greb 1/2" nippel/nippel
109 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pettinaroli 1/2" TEA kuglehane med T-greb, nippel/nippel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pettinaroli 1/2" TEA kuglehane med T-greb, nippel/nippel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN79,34 kr79,34 krKøb
2Elvvs.dk80 kr80 krKøb
3WATTOO.DK81,5 kr81,5 krKøb
4LavprisVVS99 kr99 krKøb
5BilligVVS DK109 kr109 krKøb
6CompletVVS109 kr109 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pettinaroli 1/2" TEA kuglehane med T-greb, nippel/nippel

PriceData har fulgt prisen på Pettinaroli 1/2" TEA kuglehane med T-greb, nippel/nippel i 183 dage. Laveste pris i perioden er 66,29 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 93 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 83 kr.

Den nuværende pris på 79,34 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for Pettinaroli 1/2" TEA kuglehane med T-greb, nippel/nippel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for Pettinaroli 1/2" TEA kuglehane med T-greb, nippel/nippel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202679,34 kr
28. maj 202679 kr3 kr (4%)
27. maj 202676 kr3,34 kr (4%)
17. maj 202679,34 kr13,05 kr (20%)
10. maj 202666,29 kr4,04 kr (6%)
9. maj 202670,33 kr16,83 kr (19%)
7. maj 202687,16 kr
6. maj 202687,5 kr
23. apr. 202687,16 kr
22. apr. 202687,5 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret