Gå til hovedindhold

Pettinaroli 1" TEA kuglehane med T-greb, nippel/nippel

PettinaroliSanitetEAN: 8016603235253
Pris fra 157 krtil 235 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 78 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 135 kr 2. maj

Sammenlign priser på Pettinaroli 1" TEA kuglehane med T-greb, nippel/nippel og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 157 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Pettinaroli kuglehane med t greb nippel 52/2 1
157 kr
Til butik
Pettinaroli kuglehane med t greb nippel 52/2 1 billede

Produktinformation

Kraftig kuglehane med fuldt gennemløb. TEA overfladebehandling. Nippel/nippel. Rødt T-greb.

Produktspecifikationer

Kategori: 325461109 - 418150303
EAN: 8016603235253
Varenr.: 453789
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pettinaroli 1 TEA kuglehane med T-greb, nippel/nippel
165 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Pettinaroli TEA kuglehane, T-greb, 52EUR/2, nippel, 1"
166 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Pettinaroli 1" TEA kuglehane med T-greb, nippel/nippel
169,98 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Pettinaroli stopventil med T-greb 1" nippel/nippel
219 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pettinaroli kuglehane med T-greb nippel/nippel 1"
219 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Pettinaroli kuglehane m/t-greb 1" Nippel/Nippel
235 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pettinaroli 1" TEA kuglehane med T-greb, nippel/nippel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pettinaroli 1" TEA kuglehane med T-greb, nippel/nippel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk157 kr157 krKøb
2CS MEGASTORE DK165 kr204 krKøb
3WATTOO.DK166 kr166 krKøb
4EL-GROSSISTEN169,98 kr169,98 krKøb
5CompletVVS219 kr219 krKøb
6LavprisVVS219 kr219 krKøb
7BilligVVS DK235 kr235 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pettinaroli 1" TEA kuglehane med T-greb, nippel/nippel

PriceData har fulgt prisen på Pettinaroli 1" TEA kuglehane med T-greb, nippel/nippel i 181 dage. Laveste pris i perioden er 131 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 185,2 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 154 kr.

Den nuværende pris på 157 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 66 prisændringer for Pettinaroli 1" TEA kuglehane med T-greb, nippel/nippel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 66 prisændringer for Pettinaroli 1" TEA kuglehane med T-greb, nippel/nippel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026157 kr12 kr (7%)
20. maj 2026169 kr3 kr (2%)
18. maj 2026166 kr15 kr (10%)
17. maj 2026151 kr8,61 kr (6%)
14. maj 2026142,39 kr7,39 kr (5%)
2. maj 2026135 kr37,61 kr (22%)
1. maj 2026172,61 kr20,61 kr (14%)
30. apr. 2026152 kr33,2 kr (18%)
29. apr. 2026185,2 kr
17. apr. 2026185 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret