Gå til hovedindhold

Pettinaroli TEA kuglehane m/T greb 52EUR muffe/muffe 3/4

PettinaroliSanitetEAN: 8016603219703
Pris fra 84 krtil 139 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 55 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Pettinaroli TEA kuglehane m/T greb 52EUR muffe/muffe 3/4 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 84 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pettinaroli TEA kuglehane m/T greb 52EUR muffe/muffe 3/4
84 kr
Til butik
Pettinaroli TEA kuglehane m/T greb 52EUR muffe/muffe 3/4 billede

Produktspecifikationer

Mærke: PETTINAROLI
Kategori: Kuglehaner
Farve: 1
Artikel nr.: 52EUR-006
EAN: 8016603219703
Varenr.: 5090287
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pettinaroli kuglehane med T-greb muffe/muffe 3/4"
85 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Pettinaroli kuglehane med t greb muffe/muffe 52 3/4
87 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Pettinaroli 3/4" TEA kuglehane med T-greb, muffe/muffe
106,73 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Pettinaroli kuglehane m/t-greb 3/4" Muffe/Muffe
125 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kuglehane mf/mf m. T-greb - 3/4"
136 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Pettinaroli stopventil med T-greb 3/4" muffe/muffe
139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pettinaroli TEA kuglehane m/T greb 52EUR muffe/muffe 3/4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pettinaroli TEA kuglehane m/T greb 52EUR muffe/muffe 3/4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK84 kr123 krKøb
2LavprisVVS85 kr85 krKøb
3Elvvs.dk87 kr87 krKøb
4EL-GROSSISTEN106,73 kr106,73 krKøb
5BilligVVS DK125 kr125 krKøb
6WATTOO.DK136 kr136 krKøb
7CompletVVS139 kr139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pettinaroli TEA kuglehane m/T greb 52EUR muffe/muffe 3/4

PriceData har fulgt prisen på Pettinaroli TEA kuglehane m/T greb 52EUR muffe/muffe 3/4 i 134 dage. Laveste pris i perioden er 84 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 106 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 91 kr.

Den nuværende pris på 84 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Pettinaroli TEA kuglehane m/T greb 52EUR muffe/muffe 3/4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Pettinaroli TEA kuglehane m/T greb 52EUR muffe/muffe 3/4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 202684 kr1 kr (1%)
6. maj 202685 kr1 kr (1%)
2. maj 202684 kr1 kr (1%)
30. apr. 202685 kr1 kr (1%)
15. apr. 202684 kr3 kr (3%)
5. apr. 202687 kr1 kr (1%)
20. mar. 202688 kr1 kr (1%)
14. mar. 202687 kr1 kr (1%)
9. mar. 202688 kr3 kr (3%)
5. mar. 202691 kr4 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret