Gå til hovedindhold

PETTINAROLI Tea belagt kuglehane med rødt T-Greb muffe/nippel ¾

PettinaroliSanitetEAN: 8016603219765
Pris fra 97 krtil 145 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 48 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 90,99 kr 10. maj

Sammenlign priser på PETTINAROLI Tea belagt kuglehane med rødt T-Greb muffe/nippel ¾ og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 97 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Pettinaroli kuglehane med t greb muffe/nippel 52/1 3/4
97 kr
Til butik
Pettinaroli kuglehane med t greb muffe/nippel 52/1 3/4 billede

Produktinformation

Kraftig kuglehane med fuldt gennemløb. TEA overfladebehandling. Muffe/nippel. Rødt T-greb.

Produktspecifikationer

Mærke: Pettinaroli
Kategori: Produkter UG 5
EAN: 8016603219765
Varenr.: 242801
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PETTINAROLI Tea belagt kuglehane med rødt T-Greb muffe/nippel ¾
99 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TEA BELAGT KUGLEHANE T-GREB M/N ¾"
101,89 kr
Til butik
TEA BELAGT KUGLEHANE T-GREB M/N ¾" billede

Produktinformation

Kraftig kuglehane med fuldt gennemløb. Muffe/nippel. Rødt T-greb. Med boring i kugle for legionellasikring og frostsikring ved åben tilstand. ¾" TEA overfladebehandling. 30 bar 100°C non shock 10 bar 150°C non shock DVGW og GDV godkendt

Produktspecifikationer

Mærke: PETTINAROLI
Kategori: Sikringer & Afbrydere
EAN: 8016603219765
Varenr.: 15843306701135
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tea Belagt Kuglehane T-Greb M/N ¾"
108,37 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Pettinaroli TEA kuglehane m/T greb 52EUR/1 muffe/nippel 3/4"
110 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tea belagt kuglehane t-greb m/n ¾"
112,5 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Pettinaroli stopventil med T-greb 3/4" muffe/nippel
139 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pettinaroli kuglehane med T-greb muffe/nippel 3/4"
139 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Pettinaroli kuglehane m/t-greb 3/4" Muffe/Nippel
145 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PETTINAROLI Tea belagt kuglehane med rødt T-Greb muffe/nippel ¾ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PETTINAROLI Tea belagt kuglehane med rødt T-Greb muffe/nippel ¾ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk97 kr97 krKøb
2CS MEGASTORE DK99 kr138 krKøb
3EL-GROSSISTEN101,89 kr101,89 krKøb
4Billigelogvvs.dk108,37 kr108,37 krKøb
5WATTOO.DK110 kr110 krKøb
6MaintainIt112,5 kr112,5 krKøb
7CompletVVS139 kr139 krKøb
8LavprisVVS139 kr139 krKøb
9BilligVVS DK145 kr145 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PETTINAROLI Tea belagt kuglehane med rødt T-Greb muffe/nippel ¾

PriceData har fulgt prisen på PETTINAROLI Tea belagt kuglehane med rødt T-Greb muffe/nippel ¾ i 183 dage. Laveste pris i perioden er 90,99 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 106 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 101 kr.

Den nuværende pris på 97 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for PETTINAROLI Tea belagt kuglehane med rødt T-Greb muffe/nippel ¾. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for PETTINAROLI Tea belagt kuglehane med rødt T-Greb muffe/nippel ¾ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202697 kr2 kr (2%)
17. maj 202699 kr8,01 kr (9%)
10. maj 202690,99 kr10,9 kr (11%)
9. maj 2026101,89 kr1,21 kr (1%)
7. maj 2026100,68 kr1,32 kr (1%)
6. maj 2026102 kr1,32 kr (1%)
23. apr. 2026100,68 kr1,32 kr (1%)
22. apr. 2026102 kr1,32 kr (1%)
19. apr. 2026100,68 kr1,32 kr (1%)
18. apr. 2026102 kr1,32 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret