Gå til hovedindhold

PETTINAROLI TEA belagt kuglehane 3/8 muffe/nippel med T-greb

PettinaroliSanitetEAN: 8016603033873
Pris fra 63 krtil 66,25 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 3,25 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PETTINAROLI TEA belagt kuglehane 3/8 muffe/nippel med T-greb og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 63 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PETTINAROLI TEA belagt kuglehane 3/8 muffe/nippel med T-greb
63 kr
Til butik
PETTINAROLI TEA belagt kuglehane 3/8 muffe/nippel med T-greb billede

Produktspecifikationer

Mærke: PETTINAROLI
Kategori: Kuglehaner
Farve: 1
Artikel nr.: 52EUR/1 3/8
EAN: 8016603033873
Varenr.: 1339454
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pettinaroli kuglehane med t greb muffe/nippel 52/1 3/8"
63 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kuglehane T-Greb Mf/Np 3/8
63,98 kr
Til butik
Kuglehane T-Greb Mf/Np 3/8 billede

Produktinformation

TEA belagt kuglehane 3/8" muffe/nippel med T-greb. Denne kraftige kuglehane er overflade belagt med TEA for at sikre mod korrision under forudsætning for at den monteres og opbevares efter fabrikantens foreskrifter. Endvidere har den fuldt gennemløb

Produktspecifikationer

Mærke: Pettinaroli
Kategori: Plumbing Valves
EAN: 8016603033873
Varenr.: 8014588608834
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kuglehane T-greb, 3/8" muffe/nippel, TEA belagt
64 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kuglehane t-greb mf/np 3/8
66,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PETTINAROLI TEA belagt kuglehane 3/8 muffe/nippel med T-greb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PETTINAROLI TEA belagt kuglehane 3/8 muffe/nippel med T-greb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK63 kr102 krKøb
2Proshop DK63 kr102 krKøb
3Billigelogvvs.dk63,98 kr63,98 krKøb
4WATTOO.DK64 kr64 krKøb
5MaintainIt66,25 kr66,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PETTINAROLI TEA belagt kuglehane 3/8 muffe/nippel med T-greb

PriceData har fulgt prisen på PETTINAROLI TEA belagt kuglehane 3/8 muffe/nippel med T-greb i 171 dage. Laveste pris i perioden er 61,58 kr (registreret d. 22. december 2025), højeste er 63,98 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 63 kr.

Den nuværende pris på 63 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for PETTINAROLI TEA belagt kuglehane 3/8 muffe/nippel med T-greb. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for PETTINAROLI TEA belagt kuglehane 3/8 muffe/nippel med T-greb de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 202663 kr
4. maj 202663,98 kr
3. maj 202663 kr
30. apr. 202663,98 kr1,98 kr (3%)
22. feb. 202662 kr1 kr (2%)
23. jan. 202663 kr
16. jan. 202662,95 kr
15. jan. 202663 kr
12. jan. 202662,95 kr
11. jan. 202663 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret