Gå til hovedindhold

PETTINAROLI Tea belagt kuglehane med rødt T-Greb muffe/muffe ½

PettinaroliSanitetEAN: 8016603206871
Pris fra 61 krtil 95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 34 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 60 kr 14. apr.

Sammenlign priser på PETTINAROLI Tea belagt kuglehane med rødt T-Greb muffe/muffe ½ og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 61 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PETTINAROLI Tea belagt kuglehane med rødt T-Greb muffe/muffe ½
61 kr
Til butik
PETTINAROLI Tea belagt kuglehane med rødt T-Greb muffe/muffe ½ billede

Produktspecifikationer

Mærke: PETTINAROLI
Kategori: Kuglehaner
Farve: 1
Artikel nr.: 52EUR-004
EAN: 8016603206871
Varenr.: 5090286
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pettinaroli kuglehane med T-greb muffe/muffe 1/2"
62 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Pettinaroli kuglehane med t greb muffe/muffe 52 1/2
62 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TEA BELAGT KUGLEHANE T-GREB MF/MF ½"
67,34 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Pettinaroli kuglehane m/t-greb 1/2" Muffe/Muffe
69 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tea belagt kuglehane t-greb mf/mf ½"
73,75 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Pettinaroli stopventil med T-greb 1/2" muffe/muffe
95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PETTINAROLI Tea belagt kuglehane med rødt T-Greb muffe/muffe ½ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PETTINAROLI Tea belagt kuglehane med rødt T-Greb muffe/muffe ½ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK61 kr100 krKøb
2LavprisVVS62 kr62 krKøb
3Elvvs.dk62 kr62 krKøb
4EL-GROSSISTEN67,34 kr67,34 krKøb
5BilligVVS DK69 kr69 krKøb
6MaintainIt73,75 kr73,75 krKøb
7CompletVVS95 kr95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PETTINAROLI Tea belagt kuglehane med rødt T-Greb muffe/muffe ½

PriceData har fulgt prisen på PETTINAROLI Tea belagt kuglehane med rødt T-Greb muffe/muffe ½ i 153 dage. Laveste pris i perioden er 57 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 63 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 61 kr.

Den nuværende pris på 61 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for PETTINAROLI Tea belagt kuglehane med rødt T-Greb muffe/muffe ½. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for PETTINAROLI Tea belagt kuglehane med rødt T-Greb muffe/muffe ½ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202661 kr1 kr (2%)
26. maj 202662 kr1 kr (2%)
25. maj 202663 kr1 kr (2%)
21. maj 202662 kr1 kr (2%)
18. maj 202663 kr1 kr (2%)
17. maj 202662 kr1,61 kr (3%)
10. maj 202660,39 kr2,61 kr (4%)
9. maj 202663 kr1 kr (2%)
6. maj 202662 kr1 kr (2%)
5. maj 202663 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret