Gå til hovedindhold

PETTINAROLI Kuglehane 3/4 nippel/nippel stålgreb

PettinaroliSanitetEAN: 8016603049546
Pris fra 87,08 krtil 100 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 12,92 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 85 kr 7. mar.

Sammenlign priser på PETTINAROLI Kuglehane 3/4 nippel/nippel stålgreb og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 87.08 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kuglehane Let Stålgreb Np/Np 3/4
87,08 kr
Til butik
Kuglehane Let Stålgreb Np/Np 3/4 billede

Produktinformation

Kompakt kuglehane med fuldt gennemløb. Rødt stålhåndtag. EN 13828 ANBEFALET DRIFTSTEMPERATUR/ MAKSIMALTRYK: 30 bar - 100°C - non shock 10 bar - 115°C - non shock Kuglehane 3/4" nippel/nippel stålgreb Søgetermer: 0241027606 - 51CE/2-006 - 418104706 -

Produktspecifikationer

Mærke: Pettinaroli
Kategori: Pipe Connectors
EAN: 8016603049546
Varenr.: 8014587199810
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kuglehane let stålgreb np/np 3/4
90 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PETTINAROLI Kuglehane 3/4 nippel/nippel stålgreb
97 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Pettinaroli Kuglehane Let Nippel/nippel 3/4"
100 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PETTINAROLI Kuglehane 3/4 nippel/nippel stålgreb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PETTINAROLI Kuglehane 3/4 nippel/nippel stålgreb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk87,08 kr87,08 krKøb
2MaintainIt90 kr90 krKøb
3CS MEGASTORE DK97 kr136 krKøb
4Elvvs.dk100 kr100 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PETTINAROLI Kuglehane 3/4 nippel/nippel stålgreb

PriceData har fulgt prisen på PETTINAROLI Kuglehane 3/4 nippel/nippel stålgreb i 180 dage. Laveste pris i perioden er 83,8 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 89 kr.

Den nuværende pris på 87,08 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for PETTINAROLI Kuglehane 3/4 nippel/nippel stålgreb. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for PETTINAROLI Kuglehane 3/4 nippel/nippel stålgreb de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202687,08 kr2,92 kr (3%)
14. maj 202690 kr1,5 kr (2%)
9. maj 202691,5 kr
5. maj 202691,19 kr1,19 kr (1%)
22. apr. 202690 kr1 kr (1%)
18. apr. 202689 kr2,98 kr (3%)
16. apr. 202686,02 kr1,02 kr (1%)
7. mar. 202685 kr1 kr (1%)
5. mar. 202686 kr1 kr (1%)
3. mar. 202687 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret