Gå til hovedindhold

Pettinaroli 3/4" TEA kuglehane med T-greb, nippel/nippel

PettinaroliSanitetEAN: 8016603219925
Pris fra 104 krtil 149 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 45 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 92,01 kr 10. maj

Sammenlign priser på Pettinaroli 3/4" TEA kuglehane med T-greb, nippel/nippel og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 104 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Pettinaroli kuglehane med t greb nippel 52/2 3/4
104 kr
Til butik
Pettinaroli kuglehane med t greb nippel 52/2 3/4 billede

Produktinformation

Kraftig kuglehane med fuldt gennemløb. TEA overfladebehandling. Nippel/nippel. Rødt T-greb.

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 5
EAN: 8016603219925
Varenr.: 242795
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Pettinaroli 3/4" TEA kuglehane med T-greb, nippel/nippel
109,86 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pettinaroli 3/4 TEA kuglehane med T-greb, nippel/nippel
111 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Pettinaroli kuglehane m/t-greb 3/4" Nippel/Nippel
139 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Pettinaroli stopventil med T-greb 3/4" nippel/nippel
149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pettinaroli 3/4" TEA kuglehane med T-greb, nippel/nippel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pettinaroli 3/4" TEA kuglehane med T-greb, nippel/nippel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk104 kr104 krKøb
2EL-GROSSISTEN109,86 kr109,86 krKøb
3CS MEGASTORE DK111 kr150 krKøb
4BilligVVS DK139 kr139 krKøb
5CompletVVS149 kr149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pettinaroli 3/4" TEA kuglehane med T-greb, nippel/nippel

PriceData har fulgt prisen på Pettinaroli 3/4" TEA kuglehane med T-greb, nippel/nippel i 182 dage. Laveste pris i perioden er 87 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 120,6 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 111 kr.

Den nuværende pris på 104 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Pettinaroli 3/4" TEA kuglehane med T-greb, nippel/nippel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Pettinaroli 3/4" TEA kuglehane med T-greb, nippel/nippel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026104 kr5,86 kr (5%)
17. maj 2026109,86 kr17,85 kr (19%)
10. maj 202692,01 kr5,45 kr (6%)
9. maj 202697,46 kr15,54 kr (14%)
5. maj 2026113 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026112 kr2 kr (2%)
24. apr. 2026114 kr6,6 kr (5%)
23. apr. 2026120,6 kr6,6 kr (6%)
10. apr. 2026114 kr3 kr (3%)
7. feb. 2026111 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret