Gå til hovedindhold

PETTINAROLI Kuglehane 1 muffe/nippel med T-greb

PettinaroliSanitetEAN: 8016603057633
Pris fra 133,75 krtil 151 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 17,25 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 108 kr 15. apr.

Sammenlign priser på PETTINAROLI Kuglehane 1 muffe/nippel med T-greb og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 133.75 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kuglehane let t-greb mf/np 1
133,75 kr
Til butik
Kuglehane let t-greb mf/np 1 billede

Produktinformation

Kompakt kuglehane med fuldt gennemløb. Rødt T-greb. EN 13828

Produktspecifikationer

Mærke: Pettinaroli
Kategori: kugleventil
EAN: 8016603057633
Varenr.: 0242027113
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kuglehane Letmed T-greb Muffe/nippel 1"
142 kr
Til butik
Kuglehane Letmed T-greb Muffe/nippel 1" billede

Produktinformation

PETTINAROLI KUGLEHANE LET MED T GREB MUFFE/NIPPEL 1" Beskrivelse: PETT. nr.: 52CE/1-008 Kompakt kuglehane med fuldt gennemløb. Rødt stålhåndtag. EN 13828 ANBEFALET DRIFTSTEMPERATUR/ MAKSIMALTRYK: 30 bar - 100 °C - non shock 10 bar - 115 °C - non shock...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pettinaroli
Kategori: Kuglehaner med T greb 1"
EAN: 8016603057633
Varenr.: 82829
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PETTINAROLI Kuglehane 1 muffe/nippel med T-greb
151 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PETTINAROLI Kuglehane 1 muffe/nippel med T-greb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PETTINAROLI Kuglehane 1 muffe/nippel med T-greb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt133,75 kr133,75 krKøb
2Elvvs.dk142 kr142 krKøb
3CS MEGASTORE DK151 kr190 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PETTINAROLI Kuglehane 1 muffe/nippel med T-greb

PriceData har fulgt prisen på PETTINAROLI Kuglehane 1 muffe/nippel med T-greb i 183 dage. Laveste pris i perioden er 108 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 203 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 128 kr.

Den nuværende pris på 133,75 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 22% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for PETTINAROLI Kuglehane 1 muffe/nippel med T-greb. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for PETTINAROLI Kuglehane 1 muffe/nippel med T-greb de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026133,75 kr4,53 kr (4%)
23. maj 2026129,22 kr19,22 kr (17%)
22. maj 2026110 kr19,22 kr (15%)
20. maj 2026129,22 kr4,53 kr (3%)
19. maj 2026133,75 kr4,53 kr (4%)
7. maj 2026129,22 kr19,22 kr (17%)
6. maj 2026110 kr19,22 kr (15%)
25. apr. 2026129,22 kr1,57 kr (1%)
22. apr. 2026127,65 kr17,65 kr (16%)
21. apr. 2026110 kr17,65 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret