Gå til hovedindhold

Pedalspand, Brabantia NewIcon, hvid, pulverlakeret stål, 5 ltr. plast inderspand, og soft close låg

BrabantiaBadeværelse – tilbehørEAN: 8710755112065
Pris fra 250 krtil 315,36 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 65,36 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 244 kr 31. maj

Sammenlign priser på Pedalspand, Brabantia NewIcon, hvid, pulverlakeret stål, 5 ltr. plast inderspand, og soft close låg og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 250 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
brabantia newIcon - rubbish bin - 5 L - white
250 kr
Til butik
brabantia newIcon - rubbish bin - 5 L - white billede

Produktinformation

Skraldespand, fliplåg, 5 L, fodpedal, hvid

Produktspecifikationer

Mærke: brabantia
Kategori: Rengoering
Artikel nr.: 11 20 65
EAN: 8710755112065
Varenr.: 3186709
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pedalspand, Brabantia NewIcon, hvid, pulverlakeret stål, 5 ltr. plast inderspand, og soft close låg
255 kr
Til butik
Gå til Tørrestativet.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Brabantia NewIcon Pedalspand 5 liter - Hvid, kompakt og elegant
309 kr
Til butik
Brabantia NewIcon Pedalspand 5 liter - Hvid, kompakt og elegant billede

Produktinformation

Denne smarte pedalspand fra Brabantia kombinerer funktionalitet og stil i et kompakt format på kun 5 liter perfekt til toilettet, vaskerummet eller kontoret. Fordele: Blød og lydløs lukning låget lukkes stille og sikkert med en let fodpedal Hygiejnisk o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brabantia
Kategori: Brabantia
EAN: 8710755112065
Varenr.: 202
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Brabantia New Icon pedalspand 5 liter white (hvid)
309 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Brabantia Pedalspand hvid 5L
315,36 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pedalspand, Brabantia NewIcon, hvid, pulverlakeret stål, 5 ltr. plast inderspand, og soft close låg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pedalspand, Brabantia NewIcon, hvid, pulverlakeret stål, 5 ltr. plast inderspand, og soft close låg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK250 kr289 krKøb
2CS MEGASTORE DK255 kr294 krKøb
3Tørrestativet.dk309 kr309 krKøb
4KitchenTime DK309 kr358 krKøb
5RedOffice Konpap315,36 kr315,36 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pedalspand, Brabantia NewIcon, hvid, pulverlakeret stål, 5 ltr. plast inderspand, og soft close låg

PriceData har fulgt prisen på Pedalspand, Brabantia NewIcon, hvid, pulverlakeret stål, 5 ltr. plast inderspand, og soft close låg i 168 dage. Laveste pris i perioden er 230 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 250 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 242 kr.

Den nuværende pris på 250 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Pedalspand, Brabantia NewIcon, hvid, pulverlakeret stål, 5 ltr. plast inderspand, og soft close låg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Pedalspand, Brabantia NewIcon, hvid, pulverlakeret stål, 5 ltr. plast inderspand, og soft close låg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026250 kr6 kr (2%)
31. maj 2026244 kr6 kr (2%)
30. maj 2026250 kr6 kr (2%)
5. maj 2026244 kr6 kr (2%)
4. maj 2026250 kr6 kr (2%)
2. maj 2026244 kr6 kr (2%)
1. maj 2026250 kr6 kr (2%)
30. apr. 2026244 kr6 kr (2%)
29. apr. 2026250 kr6 kr (2%)
26. apr. 2026244 kr6 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret