Gå til hovedindhold

Brabantia New Icon pedalspand 3 liter white (hvid)

BrabantiaBadeværelse – tilbehørEAN: 8710755112126
Pris fra 181 krtil 268,75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 87,75 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Brabantia New Icon pedalspand 3 liter white (hvid) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 181 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pedalspand Brabantia Newlcon 3 ltr. stål hvid
181 kr
Til butik
Pedalspand Brabantia Newlcon 3 ltr. stål hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Brabantia
Kategori: Toiletspande
Farve: 4
Artikel nr.: 8710755112126
EAN: 8710755112126
Varenr.: 5137862
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
brabantia newIcon - rubbish bin - 3 L - white
182 kr
Til butik
Gå til Tørrestativet.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Brabantia NewIcon Pedalspand 3 liter - Hvid
239 kr
Til butik
Brabantia NewIcon Pedalspand 3 liter - Hvid billede

Produktinformation

Gør affaldshåndtering til en leg med denne Brabantia Pedalspand på 3 liter i hvid. Denne lille affaldsbeholder er designet til at imødekomme dine daglige behov og tilføje en subtil elegance til ethvert rum. God Kapacitet:Med sin kompakte størrelse er denn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brabantia
Kategori: Brabantia
EAN: 8710755112126
Varenr.: 199
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Brabantia New Icon pedalspand 3 liter white (hvid)
239 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Brabantia Pedalspand hvid 3L
268,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brabantia New Icon pedalspand 3 liter white (hvid) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brabantia New Icon pedalspand 3 liter white (hvid) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK181 kr220 krKøb
2Proshop DK182 kr221 krKøb
3Tørrestativet.dk239 kr239 krKøb
4KitchenTime DK239 kr288 krKøb
5RedOffice Konpap268,75 kr268,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brabantia New Icon pedalspand 3 liter white (hvid)

PriceData har fulgt prisen på Brabantia New Icon pedalspand 3 liter white (hvid) i 147 dage. Laveste pris i perioden er 177 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 239 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 190 kr.

Den nuværende pris på 181 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Brabantia New Icon pedalspand 3 liter white (hvid). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Brabantia New Icon pedalspand 3 liter white (hvid) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026181 kr4 kr (2%)
28. maj 2026185 kr12 kr (6%)
27. maj 2026197 kr13 kr (7%)
8. maj 2026184 kr30 kr (14%)
6. maj 2026214 kr25 kr (10%)
29. apr. 2026239 kr52 kr (28%)
27. apr. 2026187 kr4 kr (2%)
14. apr. 2026191 kr2 kr (1%)
13. apr. 2026189 kr1 kr (1%)
11. apr. 2026188 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret