Gå til hovedindhold

Brabantia New Icon pedalspand 3 liter matt black (sort)

BrabantiaBadeværelse – tilbehørEAN: 8710755113321
Pris fra 199 krtil 259 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 60 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Brabantia New Icon pedalspand 3 liter matt black (sort) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 199 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
brabantia newIcon - rubbish bin - 3 L - matte black
199 kr
Til butik
brabantia newIcon - rubbish bin - 3 L - matte black billede

Produktinformation

Skraldespand, fliplåg, 3 L, fodpedal, mat sort

Produktspecifikationer

Mærke: brabantia
Kategori: Rengoering
Artikel nr.: 11 33 21
EAN: 8710755113321
Varenr.: 3186707
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pedalspand Brabantia Newlcon 3 ltr. mat sort
212 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Brabantia Pedalspand sort 3L
257,16 kr
Til butik
Brabantia Pedalspand sort 3L billede

Produktinformation

Affaldsspand i metal med ultra let pedalfunktion og soft close låg.• Udtagelig spand for en lettere rengøring og poseskift• Skridsikker base og antiridsende bundring, som holder beholderen stabil og beskytter gulvet • Smart greb, som gør de

Produktspecifikationer

Mærke: Brabantia
Kategori: Pedalspande
EAN: 8710755113321
Varenr.: 179.1461179
Gå til Tørrestativet.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Brabantia NewIcon Pedalspand 3 liter - Mat sort
259 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Brabantia New Icon pedalspand 3 liter matt black (sort)
259 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brabantia New Icon pedalspand 3 liter matt black (sort) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brabantia New Icon pedalspand 3 liter matt black (sort) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK199 kr238 krKøb
2CS MEGASTORE DK212 kr251 krKøb
3RedOffice Konpap257,16 kr257,16 krKøb
4Tørrestativet.dk259 kr259 krKøb
5KitchenTime DK259 kr308 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brabantia New Icon pedalspand 3 liter matt black (sort)

PriceData har fulgt prisen på Brabantia New Icon pedalspand 3 liter matt black (sort) i 179 dage. Laveste pris i perioden er 192 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 243 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 208 kr.

Den nuværende pris på 199 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Brabantia New Icon pedalspand 3 liter matt black (sort). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Brabantia New Icon pedalspand 3 liter matt black (sort) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026199 kr44 kr (18%)
27. apr. 2026243 kr44 kr (22%)
26. feb. 2026199 kr5 kr (2%)
25. feb. 2026204 kr5 kr (3%)
22. feb. 2026199 kr9 kr (4%)
21. feb. 2026208 kr9 kr (5%)
12. feb. 2026199 kr21 kr (10%)
5. feb. 2026220 kr28 kr (15%)
19. jan. 2026192 kr17 kr (8%)
15. jan. 2026209 kr5 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret