Gå til hovedindhold

Paw Patrol Grundlæggende køretøj 2.0 - Murbrokker (6071214)

Paw PatrolLegetøjEAN: 0681147037540
Pris fra 95 krtil 181 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 86 kr (48% besparelse)

Sammenlign priser på Paw Patrol Grundlæggende køretøj 2.0 - Murbrokker (6071214) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 95 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Paw Patrol Basisbil 2.0 - Rubble
95 kr
Til butik
Paw Patrol Basisbil 2.0 - Rubble billede

Produktinformation

PAW Patrol er klar til action i deres redningskøretøjer. Tag med Rubble på spændende missioner med hans bulldozer. Når der opstår problemer, skal du sætte Rubbles fødder i førersædet og rulle ud på redningsaktioner med rigtige fungerende hjul og bevægelige byggefunktioner. Med autentiske detaljer og realistiske funktioner bringer PAW Patrols elskede bygge-hvalp og hans køretøj spændingen fra serien til live. Rubble og hans legetøjsbil er miljøvenligt fremstillet og består af mindst 71% genbrugsplast fra produktionen. Slå dig sammen med resten af PAW-figurerne og deres redningskøretøjer (sælges separat) for at redde dagen i Adventure Bay. PAW Patrol-legetøj til børn er perfekte gaver til fans af serien. Det fremmer fantasifuld leg og styrker finmotorikken. Genskab dine yndlingsøjeblikke fra PAW Patrol-sæsonerne, som Mighty Pups og PAW Patrol: Filmen, og skab dine egne eventyr med PAW Patrol-hvalpene og deres legetøjsbiler (sælges separat). Gør legen endnu sjovere med de komplette Action Pups- og Air Rescue-sæt, der inkluderer PAW Patrol-køretøjer, actionfigurer og småbørnslegetøj, for endeløse PAWsome eventyr inspireret af serien.

Produktspecifikationer

Mærke: Paw Patrol
Kategori: Legetoejsbil
Artikel nr.: 6071214
EAN: 0681147037540
Varenr.: 3348905
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Paw Patrol - Rubble Bulldozer - Figur Og Køretøj Legesæt
129,95 kr
Til butik
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Paw Patrol Rubble Bulldozer
-17%150 kr
Før 179,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Paw Patrol Rubble Bulldozer billede

Produktinformation

PAW Patrol er klar til at rykke ud i deres redningskøretøjer! Tag med Rubble på actionfyldte missioner med hans bulldozer! Når der opstår problemer, sæt Rubbles fødder fast i førersædet og kør til undsætning med rullende hjul og bevægeligt byggelegetøj! M...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Paw Patrol
Kategori: Biler
EAN: 0681147037540
Varenr.: 439-037540
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Paw Patrol Legetøjsbil - Basic 2.0 - Rubble
169,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Paw Patrol Grundlæggende køretøj 2.0 - Murbrokker (6071214)
181 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Paw Patrol Grundlæggende køretøj 2.0 - Murbrokker (6071214) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Paw Patrol Grundlæggende køretøj 2.0 - Murbrokker (6071214) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK95 kr134 krKøb
2Gucca.dk129,95 kr129,95 krKøb
3Eurotoys150 kr150 krKøb
4Kids-world.dk169,95 kr169,95 krKøb
5Teknikproffset DK181 kr230 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Paw Patrol Grundlæggende køretøj 2.0 - Murbrokker (6071214)

PriceData har fulgt prisen på Paw Patrol Grundlæggende køretøj 2.0 - Murbrokker (6071214) i 186 dage. Laveste pris i perioden er 94 kr (registreret d. 30. november 2025), højeste er 95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 95 kr.

Den nuværende pris på 95 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Paw Patrol Grundlæggende køretøj 2.0 - Murbrokker (6071214). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Paw Patrol Grundlæggende køretøj 2.0 - Murbrokker (6071214) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202695 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret