Gå til hovedindhold

Paw Patrol - Tracker Jungle Cruiser - Figur Og Køretøj Legesæt

Paw PatrolLegetøjEAN: 0681147037755
Pris fra 95 krtil 170 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 75 kr (44% besparelse)

Sammenlign priser på Paw Patrol - Tracker Jungle Cruiser - Figur Og Køretøj Legesæt og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 95 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Paw Patrol Basisbil 2.0 - Tracker
95 kr
Til butik
Paw Patrol Basisbil 2.0 - Tracker billede

Produktinformation

PAW Patrol er klar til at rulle i deres redningskøretøjer. Tag med Tracker på actionfyldte missioner med hans jungletruck. Når der opstår problemer, sæt Trackers fødder i førersædet, og ryk ud på redningsaktioner med rigtige fungerende hjul. Med autentiske detaljer og realistiske funktioner bringer PAW Patrols elskede hvalp og hans køretøj spændingen fra serien til live. Tracker og hans legetøjsbil er miljøvenligt fremstillet af mindst 67% genbrugsplast fra produktionen. Slå dig sammen med alle PAW-figurerne og deres redningskøretøjer (sælges separat) og hjælp med at redde dagen i Adventure Bay. PAW Patrol-legetøj til børn er perfekte gaver til fans af serien. Det fremmer fantasifuld leg og styrker finmotorikken. Genskab dine yndlingsøjeblikke fra PAW Patrol-sæsonerne, som Mighty Pups og PAW Patrol: Filmen, og skab dine egne eventyr med PAW Patrol-hvalpene og deres legetøjsbiler (sælges separat). Gør legen endnu sjovere med de komplette Action Pups- og Air Rescue-sæt, der inkluderer PAW Patrol-køretøjer, actionfigurer og småbørnslegetøj, for endeløse PAWsome eventyr inspireret af serien.

Produktspecifikationer

Mærke: Paw Patrol
Kategori: Legetoejsbil
Artikel nr.: 6071224
EAN: 0681147037755
Varenr.: 3348908
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Paw Patrol - Tracker Jungle Cruiser - Figur Og Køretøj Legesæt
129,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Paw Patrol Basisbil 2.0 - Tracker
149,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Paw Patrol Grundlæggende køretøj 2.0 - Tracker (6071224)
159 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Paw Patrol Legetøjsbil - Basic 2.0 - Tracker
169,95 kr
Til butik
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Paw Patrol Tracker
-6%170 kr
Før 179,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Paw Patrol - Tracker Jungle Cruiser - Figur Og Køretøj Legesæt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Paw Patrol - Tracker Jungle Cruiser - Figur Og Køretøj Legesæt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK95 kr134 krKøb
2Gucca.dk129,95 kr129,95 krKøb
3Legekæden149,95 kr149,95 krKøb
4Teknikproffset DK159 kr208 krKøb
5Kids-world.dk169,95 kr169,95 krKøb
6Eurotoys170 kr170 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Paw Patrol - Tracker Jungle Cruiser - Figur Og Køretøj Legesæt

PriceData har fulgt prisen på Paw Patrol - Tracker Jungle Cruiser - Figur Og Køretøj Legesæt i 182 dage. Laveste pris i perioden er 61,84 kr (registreret d. 16. januar 2026), højeste er 95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 84 kr.

Den nuværende pris på 95 kr er 13% over normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Paw Patrol - Tracker Jungle Cruiser - Figur Og Køretøj Legesæt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Paw Patrol - Tracker Jungle Cruiser - Figur Og Køretøj Legesæt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. mar. 202695 kr18 kr (23%)
22. feb. 202677 kr18 kr (19%)
21. feb. 202695 kr18 kr (23%)
6. feb. 202677 kr18 kr (19%)
5. feb. 202695 kr18 kr (23%)
4. feb. 202677 kr18 kr (19%)
17. jan. 202695 kr33,16 kr (54%)
16. jan. 202661,84 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret