Gå til hovedindhold

Party Funlight Party Fun Lights Karaoke-festhøjttaler med håndtag og hjul - (605603)

Party FunlightMusiklegetøjEAN: 8717278864488
Pris fra 370,08 krtil 499,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 129,87 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 367,76 kr 21. maj

Sammenlign priser på Party Fun Lights Karaoke-festhøjttaler med håndtag og hjul - (605603) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 370.08 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Karaoke party højttaler med håndtag & hjul
370,08 kr
Til butik
Karaoke party højttaler med håndtag & hjul billede

Produktspecifikationer

Kategori: Musiklegetøj
Farve: 1
Artikel nr.: 605603
EAN: 8717278864488
Varenr.: 21834805
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Party Funlight Karaoke party højttaler med håndtag & hjul
376 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Party Fun Lights Karaoke-festhøjttaler med håndtag og hjul - (605603)
482 kr
Til butik
Party Fun Lights Karaoke-festhøjttaler med håndtag og hjul - (605603) billede

Produktinformation

Slip din indre popstjerne løs med den ultimative karaoke-højttaler!, Forvandl enhver sammenkomst til en fuldblods koncert med, Party Fun Lights Karaoke Party Speaker, . Denne højttaler er designet til at løfte din underholdningsoplevelse og handler ikke kun om lyd - den handler om at skabe en uforglemmelig atmosfære. Med lydaktiverede LED-lyseffekter vil din stue føles som hovedscenen på en musikfestival. Vigtige funktioner: Lydaktiverede LED-lys: Se, hvordan lyset danser i takt med musikken, og tilføj et levende visuelt element til dine karaoke-sessioner. Trådløs tilslutning: Tilslut problemfrit din smartphone eller en anden Bluetooth-aktiveret enhed for at afspille dine yndlingsnumre. Den er kompatibel med både iOS- og Android-enheder og sikrer, at alle kan deltage i morskaben. Flere afspilningsmuligheder: Uanset om det er via SD-kort, USB, AUX eller FM-radio, så er du dækket ind med denne højttaler. Nyd en række forskellige musikkilder for at holde festen i gang. Bærbart design: Med et trolley-design med et praktisk håndtag og hjul kan du tage din fest med overalt. Uanset om det er en fest i baghaven eller et bål på stranden, har du altid musikken med dig. Komplet sæt: Pakken indeholder en mikrofon, et mikro-USB-kabel og et AUX-kabel, så du er klar til at rocke lige ud af æsken. Tekniske specifikationer: Udgangseffekt: 25 watt kraftfuld lyd til at fylde ethvert rum med din yndlingsmusik. Batterilevetid: Udstyret med et 3000 mAh genopladeligt batteri kan du nyde 1-2 timers kontinuerlig spilletid på en enkelt opladning. Uanset om du er en erfaren performer eller bare elsker at synge med på dine yndlingshits, er denne karaokehøjttaler din billet til en aften med sjov og latter. Perfekt til fester, familiesammenkomster eller bare en aften med vennerne - det er tid til at gribe mikrofonen og lade din stemme blive hørt!, Gør dig klar til at stjæle rampelyset og gøre enhver begivenhed mindeværdig med Party Fun Lights Karaoke Party Speaker. Det er mere end bare en højttaler - det er din personlige indgang til en verden af musikalsk sjov!, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Kategori: Gulvhøjtalere Bluetooth
EAN: 8717278864488
Varenr.: D21490
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Party Fun Lights - Karaoke Party Højttaler Med Håndtag & Hjul
499,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Party Fun Lights Karaoke-festhøjttaler med håndtag og hjul - (605603) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Party Fun Lights Karaoke-festhøjttaler med håndtag og hjul - (605603) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK370,08 kr409,08 krKøb
2Proshop DK376 kr415 krKøb
3Teknikproffset DK482 kr541 krKøb
4Gucca.dk499,95 kr499,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Party Fun Lights Karaoke-festhøjttaler med håndtag og hjul - (605603)

PriceData har fulgt prisen på Party Fun Lights Karaoke-festhøjttaler med håndtag og hjul - (605603) i 179 dage. Laveste pris i perioden er 367,76 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 401 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 384 kr.

Den nuværende pris på 370,08 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Party Fun Lights Karaoke-festhøjttaler med håndtag og hjul - (605603). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Party Fun Lights Karaoke-festhøjttaler med håndtag og hjul - (605603) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026370,08 kr2,32 kr (1%)
21. maj 2026367,76 kr2,32 kr (1%)
19. maj 2026370,08 kr2,32 kr (1%)
2. maj 2026367,76 kr8,24 kr (2%)
7. apr. 2026376 kr2 kr (1%)
6. apr. 2026378 kr10 kr (3%)
4. apr. 2026388 kr2 kr (1%)
3. apr. 2026390 kr11 kr (3%)
2. apr. 2026401 kr25 kr (7%)
30. mar. 2026376 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret