Gå til hovedindhold

Party Funlight Party Fun Lights Fiskelampe med fjernbetjening - H: 28cm (605404)

Party FunlightMusiklegetøjEAN: 8717278868219
Pris fra 211,9 krtil 353 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 141,1 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Party Fun Lights Fiskelampe med fjernbetjening - H: 28cm (605404) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 211.9 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fiske lampe med fjernbetjening H: 28cm
211,9 kr
Til butik
Fiske lampe med fjernbetjening H: 28cm billede

Produktspecifikationer

Kategori: Børnelamper
Farve: 1
Artikel nr.: 605404
EAN: 8717278868219
Varenr.: 24047369
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Party Funlight Fiske lampe med fjernbetjening H: 28cm
242 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Party Fun Lights - Fiske Lampe Med Fjernbetjening
339,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Party Fun Lights Fiskelampe med fjernbetjening - H: 28cm (605404)
353 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Party Fun Lights Fiskelampe med fjernbetjening - H: 28cm (605404) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Party Fun Lights Fiskelampe med fjernbetjening - H: 28cm (605404) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK211,9 kr250,9 krKøb
2Proshop DK242 kr281 krKøb
3Gucca.dk339,95 kr339,95 krKøb
4Teknikproffset DK353 kr422 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Party Fun Lights Fiskelampe med fjernbetjening - H: 28cm (605404)

PriceData har fulgt prisen på Party Fun Lights Fiskelampe med fjernbetjening - H: 28cm (605404) i 126 dage. Laveste pris i perioden er 199 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 286 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 245 kr.

Den nuværende pris på 211,9 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Party Fun Lights Fiskelampe med fjernbetjening - H: 28cm (605404). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Party Fun Lights Fiskelampe med fjernbetjening - H: 28cm (605404) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026211,9 kr30,1 kr (12%)
17. mar. 2026242 kr44 kr (15%)
10. mar. 2026286 kr87 kr (44%)
24. feb. 2026199 kr87 kr (30%)
29. jan. 2026286 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret