Gå til hovedindhold

PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - anti-refleksbehandling, med EasyAligner - glas - for Apple iPhone 17 Pro Max

PanzerGlassElektronikEAN: 5715685026744
Pris fra 159 krtil 335 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 176 kr (53% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - anti-refleksbehandling, med EasyAligner - glas - for Apple iPhone 17 Pro Max og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmbeskyttelse PanzerGlass Anti-Reflective Armor 6,3" til iPhone 17 Pro Max
-26%159 kr
Før 214 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærmbeskyttelse PanzerGlass Anti-Reflective Armor 6,3" til iPhone 17 Pro Max billede

Produktinformation

PanzerGlass® Anti-Reflective Armor Screen Protecto...

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse og Skærmfiltre
Vægt: 0.08g
EAN: 5715685026744
Varenr.: 1815124
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmbeskyttelse PanzerGlass Anti-Reflective Armor 6,3" til iPhone 17 Pro Max
-24%179 kr
Før 234 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass® Anti-Reflective Armor Screen Protector 6.3 iPhone 17 Pro Max
179 kr
Til butik
PanzerGlass® Anti-Reflective Armor Screen Protector 6.3 iPhone 17 Pro Max billede

Produktinformation

Oplev den ultimative beskyttelse af din iPhone 17 Pro Max med PanzerGlass Anti-Reflective Armor Screen Protector. Denne skærmbeskytter er designet til at beskytte mod ridser, stød og fald, samtidig med at den bevarer den originale touch-følelse og visuell...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse
EAN: 5715685026744
Varenr.: 106400
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - anti-refleksbehandling, med EasyAligner - glas - for Apple iPhone 17 Pro Max
179,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass – Anti-Reflective Armor skærmbeskytter – iPhone 17 Pro Max – med EasyAligner
191 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass Anti-Reflective Armor Screen Protector iPhone 17 Pro Max w. EasyAligner
329 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass® Anti-Reflective Armor Screen Protector 6.3 iPhone 17 Pro Max
335 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - anti-refleksbehandling, med EasyAligner - glas - for Apple iPhone 17 Pro Max koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - anti-refleksbehandling, med EasyAligner - glas - for Apple iPhone 17 Pro Max koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK159 kr159 krKøb
2Vivas DK179 kr248 krKøb
3Ultrashop179 kr179 krKøb
4CS MEGASTORE DK179,95 kr218,95 krKøb
5Teknikproffset DK191 kr240 krKøb
6Proshop DK329 kr368 krKøb
7CompuMail DK335 kr335 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - anti-refleksbehandling, med EasyAligner - glas - for Apple iPhone 17 Pro Max

PriceData har fulgt prisen på PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - anti-refleksbehandling, med EasyAligner - glas - for Apple iPhone 17 Pro Max i 182 dage. Laveste pris i perioden er 159 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 259,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 222 kr.

Den nuværende pris på 159 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - anti-refleksbehandling, med EasyAligner - glas - for Apple iPhone 17 Pro Max. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - anti-refleksbehandling, med EasyAligner - glas - for Apple iPhone 17 Pro Max de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026159 kr20 kr (11%)
28. apr. 2026179 kr13 kr (7%)
27. apr. 2026192 kr13 kr (7%)
24. apr. 2026179 kr7,95 kr (4%)
23. apr. 2026186,95 kr7,95 kr (4%)
10. apr. 2026179 kr50 kr (22%)
8. apr. 2026229 kr30,95 kr (12%)
7. apr. 2026259,95 kr30,95 kr (14%)
22. mar. 2026229 kr30,95 kr (12%)
21. mar. 2026259,95 kr30,95 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret